21:39 2020 Liepos 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1276
 • RUB80.2104
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  NVSC pranešė, kad trys atvejai buvo užfiksuoti Antavilių pensionate, dar trys — Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje

  VILNIUS, gegužės 29 — Sputnik. Visi šeši nauji COVID-19 atvejai, nustatyti Lietuvoje per pastarąją dieną, yra susiję su židiniais Vilniaus apskrityje. Apie tai spaudos konferencijoje pranešė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Vilniaus departamento vadovė Rolanda Lingienė.

  Anot jos, Antavilių pensionate užfiksuoti trys atvejai, ten susirgo vienas darbuotojas ir du gyventojai.

  Lingienės teigimu, šie atvejai buvo nustatyti profilaktinio tyrimo metu. Visi šie asmenys turėjo didelės rizikos sąlytį su anksčiau nustatytu atveju, pažymėjo Lingienė.

  Dar trys koronavirusinės infekcijos atvejai buvo patvirtinti Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje — susirgo pacientas, darbuotojas ir vieno anksčiau susirgusio darbuotojo giminaitis.

  NVSC duomenimis, Lietuvoje ligoninėse nuo koronaviruso gydomi 50 žmonių, keturi iš jų yra reanimacijoje. Dar du pacientai yra prijungti prie dirbtinio plaučių ventiliavimo aparatų, 19 pacientų gauna deguonies terapiją.

  Respublikoje karantinas buvo pratęstas iki birželio 16 dienos, tačiau valdžia priėmė nemažai nuolaidų. Naujausiais duomenimis, šalyje buvo nustatyti 1662 COVID-19 atvejai, 1216 žmonių pasveiko, 68 žmonės mirė.

  Kovo 11 d. Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau kaip 5,7 milijono ligos atvejų, mirė daugiau nei 357 tūkst.

  Rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos
  © Sputnik /
  Rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos
  Tegai:
  Vilnius, koronavirusas, Lietuva

  Svarbiausios temos