19:55 2020 Liepos 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1375
 • RUB80.8370
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Neblaivus pažeidėjas atsidūrė areštinėje

  VILNIUS, birželio 4 — Sputnik. Šiauliuose, autobuse, įvykęs incidentas tarp keleivio ir kontrolieriaus baigėsi ikiteisminiu tyrimų dėl viešosios tvarkos pažeidimo, pranešė Lietuvos policijos departamentas.

  Incidentas įvyko pirmadienio ryte, 4-ojo maršruto miesto autobuse. Į Bačiūnų gatve važiavusį autobusą patikrinti, ar nėra važiuojančių be bilietų, su kolege įlipo kontrolierius ir paprašė pateikti bilietus. Vienas keleivių, kuris akivaizdžiai buvo neblaivus, kontrolieriui pateikė elektroninį bilietą, tačiau, jį nuskenavus, pastebėta, kad bilietas — lengvatinis.

  Kontrolierius paprašė keleivio pateikti galimybę naudotis tokiu bilietu suteikiantį dokumentą. Kai keleivis ėmė atsikalbinėti, atidžiau elektroninį bilietą apžiūrėjęs kontrolierius pastebėjo, kad jis priklauso moteriai. Keleivio buvo pareikalauta ne jam priklausantį elektroninį bilietą atiduoti kontrolieriui. Tačiau jis pareiškė, kad bilietas priklauso jo draugei, todėl nesutiko su kontrolieriaus reikalavimu. Dėl to ir kilo konfliktas, pasibaigęs smurto protrūkiu.

  Buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Neblaivus (0,98 prom.) pažeidėjas atsidūrė areštinėje, o bilietus tikrinęs kontrolierius buvo nugabentas pas medikus. Po medikų apžiūros darbuotojas gydosi ambulatoriškai.

  Dar šia tema

  Klaipėdos rajone rasta moteris, kuri buvo laikoma pagrobta
  Sučiuptas nuo atsakomybės mėginęs išsisukti vyras, neblaivus sėdėjęs už vairo
  Ukmergės rajone pavogti brangūs meno dirbiniai
  Tegai:
  policija, autobusas, Šiauliai

  Svarbiausios temos