19:32 2020 Rugsėjo 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.1670
 • RUB91.8152
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Ugniagesiai gavo pranešimus apie medžius, užvirtusius ant keturių gyvenamųjų namų, Vilniuje medis nukrito ant automobilio, daugelyje šalies vietų užversti keliai

  VILNIUS, birželio 9 — Sputnik. Per praėjusią parą ugniagesiams gelbėtojams teko 29 kartus vykti šalinti audros padarinių, pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas.

  Sostinėje ugniagesiai atliko 8 gelbėjimo darbus, Kaune — 6, Utenoje — 5, po keletą atvejų buvo ir kituose rajonuose. Ugniagesiai gavo pranešimus, kad medžiai užvirto ant keturių gyvenamųjų namų, Vilniuje medis nugriuvo ant automobilio, daugelyje šalies vietų jie užvertė kelius.  

  Apie 18:00 buvo pranešta, kad Šakių rajone, Lukšių seniūnijoje, Plėgų kaime, ant kelio, guli apie 15 eglių, nėra pravažiavimo. Atvykus ugniagesiams nustatyta, kad ant kelio 50 m ruože nuvirtę apie 30 medžių. Ugniagesiams juos nutempti nuo kelio ir supjaustyti padėjo atvykę du miškų urėdijos darbuotojai, ESO darbuotojai, seniūnas ir šalia gyvenantys žmonės.

  21:43 gautas pranešimas, kad Druskininkų savivaldybėje, Viečiūnų miestelyje, į namą trenkė žaibas, dega stogas. Gaisrą iki atvykstant ugniagesiams užgesino patys gyventojai.

  Dar šia tema

  Sinoptikai perspėjo šalies gyventojus dėl tvankių ir karštų orų
  Lietuvoje užfiksuotas viesulas ir kruša
  Tegai:
  audra, Lietuva, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas

  Svarbiausios temos