18:30 2020 Rugsėjo 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Incidentas įvyko praėjusią savaitę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl galimo viešosios tvarkos pažeidimo

  VILNIUS, birželio 16 — Sputnik. Vilniaus apygardos prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl užrašų apie ministrą pirmininką Saulių Skvernelį šalia jo namų, pranešė Generalinės prokuratūros spaudos tarnyba.

  Tyrimas buvo pradėtas dėl galimo viešosios tvarkos pažeidimo. Pažymima, kad Upės gatvėje, Smiglių kaime, Vilniaus rajone, kur stovi premjero namas, praėjusį trečiadienį ant asfalto užteplioti užrašai, susiję su Skverneliu.

  Ikiteisminį tyrimą atlieka Vilniaus apskrities VPK Vilniaus rajono policijos komisariato pareigūnai, jam vadovauja Vilniaus apylinkės prokuratūros prokurorai.

  Praėjusiais metais Lietuvoje kilo skandalas dėl kelio iki vyriausybės vadovo namo asfaltavimo. Vilniaus regionui papildomai skirta beveik 300 tūkstančių eurų keliams asfaltuoti. Beveik visa suma buvo išleista Upes gatvės remontui Smiglių kaime, kur gyvena Skvernelis. Vilniaus savivaldybė paraiškų dėl šios gatvės nepateikė.

  Šių metų birželio pradžioje Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) nusprendė nutraukti galimo interesų konflikto tyrimą. Nustatyta, kad nėra pagrindo teigti, jog Skvernelis žinojo, kad lėšos bus skirtos kelio remontui būtent šalia jo namų.

  Tegai:
  Saulius Skvernelis, Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK), Lietuva

  Svarbiausios temos