06:47 2020 Rugpjūčio 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1763
 • RUB86.6154
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pažymima, kad pažeidėjas buvo sulaikytas 48 valandoms. Būtina išsiaiškinti jo vizito Rusijos teritorijoje tikslą, tada suimtajam bus iškelta baudžiamoji byla pagal Rusijos įstatymus

  VILNIUS, birželio 17 — Sputnik. Kaliningrado pasieniečiai Kaliningrado srities Nesterovskio rajone sulaikė 45 metų Lietuvos pilietį, neteisėtai kirtusį Lenkijos ir Rusijos sieną, pranešė RIA Novosti su nuoroda į Rusijos FSB pasienio kontrolės regiono spaudos tarnybą.

  "Kaliningrado pasieniečiai 2020 metų birželio 16 dieną Nesterovskio rajone sulaikė 45 metų Lietuvos Respublikos pilietį, neteisėtai kirtusį sieną. Būdamas Lenkijoje, nepaisydamas įspėjamųjų ženklų, jis kirto Rusijos Federacijos valstybinę sieną ir buvo sulaikytas pasieniečio", — teigiama pranešime. 

  Pažymima, kad pažeidėjas buvo sulaikytas 48 valandoms. Būtina išsiaiškinti jo vizito Rusijos teritorijoje tikslą, tada suimtajam bus iškelta baudžiamoji byla pagal Rusijos įstatymus.

  Panašus incidentas įvyko birželio 4 dieną, kai toje pačioje vietoje Rusijos FSB pasienio pareigūnai Kaliningrado srityje sulaikė 63 metų Italijos pilietį, neteisėtai kirtusį Rusijos ir Lenkijos valstybės sienos atkarpą.

  Dar šia tema

  Pasieniečiai sulaikė du rusus, įplaukusius į Lietuvą su gumine valtimi
  Utenos policininkai ne tarnybos metu sulaikė neblaivų vairuotoją
  Pasalos metu pasieniečiai sulaikė du kontrabandininkus
  Tegai:
  pasieniečiai, Kaliningradas

  Svarbiausios temos