17:18 2020 Rugpjūčio 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.1848
 • RUB87.6900
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Už nusikalstamą veiką, susijusią su narkotinių ir psichotropinių medžiagų platinimu, gresia laisvės atėmimo bausmė nuo 2 iki 15 metų

  VILNIUS, birželio 17 — Sputnik. Po ilgiau nei pusės metų buvo sulaikyti asmenys, įtariami narkotinių ir psichotropinių medžiagų platinimu Utenos mieste, pranešė miesto Policijos departamentas.

  Nustačius nusikalstamos veikos požymius, buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis.

  Atlikus 18 kratų Utenos mieste iš nelegalios apyvartos buvo paimta apie 1 500 vnt. tablečių galimai narkotinės psichotropinės medžiagos — ekstazi — ir kitų narkotinių psichotropinių medžiagų — kanapių bei amfetamino.

  Policijos pareigūnai rado ir paėmė įrangą psichotropinėms medžiagoms sverti, pakuoti ir grynuosius pinigus, galimai gautus iš prekybos narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis. Dėl įvairių nusikalstamų veikų įtarimai pareikšti net 18 asmenų. Penkiems įtariamiesiems paskirta griežčiausia kardomoji priemonė — suėmimas iki 3 mėnesių. Įtariamųjų amžius — nuo 16 metų iki 41 metų.

  Nustatyta, kad įtariamieji stengėsi neturėti su pirkėjais asmeninio kontakto, slėpė vykdomą nusikalstamą veiką. Platindami narkotines ir psichotropines medžiagas veikdavo per kitus asmenis. Be to, keli įtariami asmenys siejami ir su organizuotu nusikalstamumu. Už nusikalstamą veiką, susijusią su narkotinių ir psichotropinių medžiagų platinimu, gresia laisvės atėmimo bausmė nuo 2 iki 15 metų.

  Dar šia tema

  Panevėžio rajone policijos automobilis susidūrė su elniu
  Raseiniuose demaskuota psichotropinių medžiagų gamykla — video
  Policininką žeminantį komentarą palikęs vyras turės sumokėti 115 eurų baudą
  Tegai:
  narkotinės ar psichotropinės medžiagos, policija, Utena

  Svarbiausios temos