13:00 2020 Rugpjūčio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.1765
 • RUB86.7275
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  VSAT ir Nacionalinis transplantacijos biuras yra sudarę sutartį, pagal kurią transplantacijai reikalingi organai skraidinami pasieniečių sraigtasparniais

  VILNIUS, birželio 18 — Sputnik. Trečiadienį pasieniečiai sraigtasparniu iš Rygos į Vilnių atskraidino donoro kepenis persodinimo operacijai, pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

  Pranešimą, kad donoriniam organui gabenti reikalingas sraigtasparnis, VSAT pareigūnai gavo iš Nacionalinio transplantacijos biuro.

  Iš Paluknyje, Trakų rajone, esančios bazės trečiadienį prieš pietus pakilęs "Eurocopter EC 145" sraigtasparnis per valandą ir 10 minučių pasiekė Latviją ir nutūpė tarptautiniame Rygos oro uoste.

  Po maždaug valandos į VSAT sraigtasparnį įlipo donoro organą po operacijos gabenę Lietuvos medikai, kurie anksčiau į Rygą atvyko greitosios pagalbos automobiliu.

  VSAT sraigtasparnis nusileido transporto žiede, netoli Santaros klinikų, Vilniuje. Iš "Eurocopter EC 145" išlipę kepenis gabenę specialistai nuskubėjo į persodinimo operaciją.

  VSAT ir Nacionalinis transplantacijos biuras yra sudarę sutartį, pagal kurią transplantacijai reikalingi organai skraidinami pasieniečių sraigtasparniais "Eurocopter".

  Dar šia tema

  Vilniaus oro uoste sulaikytas Didžiojoje Britanijoje ieškomas lietuvis
  Kontrabandines cigaretes gabenęs vyras išvydęs pasieniečius paspruko į Baltarusiją
  Ieškomi Kelmės rajono gyventojai buvo sučiupti šalies pasienyje su kvaišalais

  Svarbiausios temos