11:58 2020 Rugpjūčio 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.1848
 • RUB87.6900
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Kiekvienam iš jų policija skyrė pusės mokėtinos sumos baudą, nes jie anksčiau nebuvo susiję su teisėsauga ir gailisi dėl savo poelgio

  VILNIUS, birželio 19 — Sputnik. Policija nubaudė du kauniečius už "netikėtą aistros antplūdį" Tunelio gatvėje, pranešė vietos policija.

  Teisėsaugos pareigūnai pradėjo procesą po to, kai viešojoje erdvėje pasirodė vaizdo įrašas apie nedidelį viešosios tvarkos pažeidimą. Buvo išaiškintos jaunų žmonių asmenybės: vyras, gimęs 1991 metais, ir moteris, gimusi 1995 metais.

  Kiekvienam iš jų buvo skirta 15 eurų bauda, ​​nes anksčiau jie neturėjo reikalų su teisėsauga ir gailisi dėl to, ką padarė bei teigė, kad norėjo tik pajuokauti.

  Anksčiau Sputnik Lietuva rašė, kad Kelmės rajone policija nustatė neteisėtą disponavimą šaunamaisiais ginklais.

  Tarp rastų neteisėtų daiktų buvo rasta net Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės "Aras" išminuotojus nustebinęs galingas aviacinis kulkosvaidis "Nudelman-Richter", su kuriuo jie iki šiol dar nebuvo susidūrę.

  Šiaulių apylinkės teismo Raseinių rūmų teisėjos nutarimu kratas pas 37 metų kelmiškį pareigūnai pradėjo birželio 16-osios rytą.

  Iš pradžių pareigūnai patikrino minėto vyro gyvenamąją vietą Kelmės rajone, Budraičių kaime. Jo bute policijos pareigūnai rado metalo detektoriaus ritę, kuri tik įrodo, kad kelmiškis jau ne pirmą kartą užsiima tokiomis ginklų paieškomis.

  Dar šia tema

  Seimas pritarė siūlymui įteisinti gydytojų savanorystę teikiant paliatyviąją pagalbą
  Zacharova: dėl Latvijos valdžios Rusijos kanalai gyventojams kainuos brangiau
  "Sodra" papasakojo, ką senatvėje gaus žmonės už pensijų fonde sukauptas lėšas
  Tegai:
  policija, bauda, meilė, Kaunas

  Svarbiausios temos