02:18 2020 Liepos 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1325
 • RUB81.3769
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Jame galės dalyvauti visi norintys automobilių sporto entuziastai, besilaikantys organizatorių nustatytų privalomų dalyvių saugumo reikalavimų

  VILNIUS, birželio 19 — Sputnik. Lietuvoje startuoja pirmoji iniciatyva, kurioje galima bus legaliai ir saugiai lenktyniauti traukos (drag) lenktynėse — "Legalus dragas", pranešė Lietuvos policijos departamentas.

  Projektas "Legalus dragas" inicijuotas siekiant išvengti skaudžių pasekmių dalyvaujant nelegaliose varžybose. Projektą organizuoja Lietuvos kelių policijos tarnyba, bendradarbiaudama su ilgamečiais traukos lenktynių organizatoriais "DragFest.LT" ir Lietuvos automobilių sporto federacija (LASF).

  "Kelių policininkai puikiai žino, kad šalyje yra nemažai vairuotojų, mėgstančių paspausti akseleratorių, todėl džiaugiamės, kad jiems bus sudaryta galimybė tai daryti legaliai, saugioje vietoje. Kviečiame tai daryti legaliose lenktynėse, o ne šalies keliuose, kur to tikrai netoleruosime", — sakė Lietuvos kelių policijos tarnybos viršininkas Vytautas Grašys.

  Pirmoji prie iniciatyvos prisijungusi savivaldybė — Alytaus miesto savivaldybė. Jau birželio 28 dieną Dzūkijos sostinėje įvyks pirmasis renginys "Legalus dragas Alytus 2020". Jame galės dalyvauti visi norintys automobilių sporto entuziastai, besilaikantys organizatorių nustatytų privalomų dalyvių saugumo reikalavimų.

  "Džiaugiamės, kad pagaliau pribrendome organizuoti legalias, vadinasi, ir saugias traukos lenktynes adrenalino mėgėjams, nes iki šiol jaunimas tiesiog žaisdavo su likimu, rizikuodavo savo ir aplinkinių sveikata ir gyvybe. Dar smagiau, kad Alytus pirmasis parodė pavyzdį ir lyderystę, kad tokių legalių drago vietų Lietuvoje atsirastų daugiau", — sakė Alytaus meras Nerijus Cesiulis.

  Dar šia tema

  Šiauliuose nelegalias dragų lenktynes nutraukė policijos ekipažai
  Vilniuje nutrauktos nelegalios dragų lenktynės — video
  Rapšys pasiteisino, kodėl sėdo prie vairo be vairuotojo pažymėjimo
  Tegai:
  lenktynės, Alytus, policija

  Svarbiausios temos