01:55 2020 Liepos 15
Tiesioginis eteris
 • USD1.1375
 • RUB80.8370
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2202)

  Dokumentus gali pateikti vairuotojai, laivų įgulų ir lokomotyvų brigadų nariai, vykstantys į tarptautines keliones

  VILNIUS, birželio 19 — Sputnik. Lietuvos vizų centras Kaliningrade atnaujino dokumentų priėmimą vizoms į Lietuvą iš tam tikrų kategorijų piliečių, rašoma oficialioje centro svetainėje.

  Dabar dokumentai priimami iš tarptautinių reisų vairuotojų, tarptautinius pervežimus vykdančių laivų įgulų narių, traukinių, refrižeratorių ir lokomotyvų brigadų narių tarptautiniuose traukiniuose.

  Выходные в Вильнюсе
  © Sputnik/ Владислав Адамовский.

  Dokumentai bus priimami tik iš iš anksto užsirašiusių žmonių vieną kartą per savaitę — penktadieniais. Išdavimas vyks kiekvieną pirmadienį. Prieš pateikiant ar gaunant dokumentus, būtinai užsiregistruoti "online".

  Visiems centro lankytojams labai rekomenduojama naudoti apsaugines kaukes, taip pat atvykti griežtai registracijos metu.

  Klientai, kuriems pasireiškė ūmios kvėpavimo takų ligos požymiai, prašomi atidėti dokumentų padavimo procesą iki visiško pasveikimo.

  Birželio 6 dieną Rusijos ministras pirmininkas Michailas Mišustinas pasirašė dekretą, sušvelninantį išvykimo iš Rusijos ir atvykimo į šalį apribojimus, kurie buvo įvesti dėl naujos koronavirusinės infekcijos plitimo.

  Lietuvoje karantinas buvo atšauktas nuo birželio 17 dienos. Šiuo metu užregistruota daugiau nei 1790 COVID-19 atvejų, 76 žmonės mirė.

  Pasaulio sveikatos organizacija kovo 11 d. paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje nustatyta daugiau kaip 8,3 milijono infekcijos atvejų, daugiau nei 450 tūkstančių žmonių mirė.

  Rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos
  © Sputnik /
  Rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos
  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2202)
  Tegai:
  Lietuva, viza, Kaliningradas

  Svarbiausios temos