02:22 2020 Liepos 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1325
 • RUB81.3769
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Čia buvo ne tik įrengta patogesnė sporto infrastruktūra, bet ir palikta erdvės ateities veikloms, kurias kurs patys vilniečiai ir miesto svečiai

  VILNIUS, birželio 25 — Sputnik. Aikštyno atidarymo šventė, kur pagrindiniai veikėjai bus profesionalūs sportininkai, įvyks jau birželio 29-ąją, bet jau šiandien krepšinio, tinklinio, gimnastikos ir mažųjų vilniečių žaidimų aikštelės atveriamos visiems kitiems išsiilgusiems aikštyno, rašoma Vilniaus savivaldybės pranešime.

  "Vaikai sportuoja riedlenčių parke, savaitgalį net surengtos riedlenčių varžybos. Vakar jau buvo galima žaisti krepšinį, naudotis gimnastikos treniruokliais. Šiandien atveriamos ir tinklinio aikštės. Visi procesai susistyguos ir sklandžiai įsilies į miestiečių kasdienybę. Prieplauka, jeigu nebus naudojama laivelių — taps scena koncertams. Miestas vejasi besikeičiantį gyvenimą. Nors gamtos stichijos pakoregavo atidarymo šventės planus — liūčių "išpraustą" aikštyną teko tvarkyti net kelis kartus, o nuostolių patyrė ir draudikai, ir rangovas, neabejoju, kad galiausiai tai bus populiariausia aktyvaus vasaros laisvalaikio vieta", — sakė Vilniaus miesto administracijos direktorius Povilas Poderskis.

  Čia buvo ne tik įrengta patogesnė sporto infrastruktūra, bet ir palikta erdvės ateities veikloms, kurias kurs patys vilniečiai ir miesto svečiai. Todėl teritorijoje, be sporto aikštelių (krepšinio, tinklinio, gimnastikos), riedlenčių parko ir vaikų žaidimų zonos, rytinėje teritorijos dalyje paliekama laisvos veja apsėtos erdvės — tai neoficiali rezervacija kitoms veikloms.

  Beveik 9 hektarų Baltojo tilto aikštyno plote iš viso veiks devynios paplūdimio tinklinio aikštelės, trys dvipusės krepšinio aikštelės, kurios jau turi ir atitikimą europiniams standartams liudijantį FIBA pažymėjimą. Tarptautinio lygio varžyboms pritaikyta ir didžiausia smėlio tinklinio aikštelė.

  Krantinėje įrengti papildomi pandusai (rampos), suskaidyti tarpinėmis aikštelėmis, taip siekiant pritaikyti erdvę žmonėms su negalia bei tėveliams, stumiantiems vežimėlius su vaikais.

  Netrukus laukia šventė — artimiausią pirmadienį popiet ji prasidės nuo sporto profesionalų šou. Savo įgūdžius demonstruos riedlentininkai, gimnastai, krepšininkai ir tinklininkai. 

  Dar šia tema

  Vilniuje vaikai pasisakė už lygias galimybes sportuoti
  Savaitgalį Vilniuje vyko "Indiškų atostogų" renginiai
  Vilniuje tęsiami laikini eismo pokyčiai dėl darbų Žirmūnų gatvėje
  Tegai:
  Baltasis tiltas

  Svarbiausios temos