17:50 2021 Balandžio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.2051
 • RUB92.2786
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Iš viso pareigūnai trečiadienį patikrino 796 transporto priemones, nustatė 17 kelių eismo taisyklių pažeidimų

  VILNIUS, birželio 25 — Sputnik. Vakar, birželio 24 dieną, Klaipėdos policijos pareigūnai priemones neblaiviems vairuotojams išaiškinti vykdė Palangoje, Klaipėdos ir Kretingos rajonuose.

  Iš viso pareigūnai patikrino 796 transporto priemones, nustatė 17 kelių eismo taisyklių pažeidimų. Sučiupta pora neblaivių vairuotojų — Klaipėdos rajone apie 08:00 val. 1957 metais gimusiam, "Ford" automobilį vairavusiam vyrui buvo nustatytas 0,58 prom. neblaivumas, o apie vidurdienį Palangoje 1978 metais gimusiam, "Volkswagen" markės automobilį vairavusiam vyrui nustatytas 0,51 prom. neblaivumas. Dar trys vairuotojai buvo vartoję alkoholio, tačiau neviršijo leistinos normos.

  Taip pat pareigūnams įkliuvo trys vairuotojai, kurie neturėjo teisės vairuoti transporto priemones, keletas nesegėjo saugos diržų, vienas lenkė sankryžoje. Vienos transporto priemonės vairuotojas važinėjo su dygliuotomis padangomis, o kitas užtamsintais priekiniais šoniniais stiklais. Viena patikrinta transporto priemonė skleidė didesnį triukšmą nei leistina.

  Dar šia tema

  Kaune buvo pagrobtas vyras: žmogus rastas, įtariamieji sulaikyti
  Lietuvos šiaurės rytuose įvyko mirtina avarija su dviem automobiliais ir motociklu
  Panevėžyje aptiktas mėsos verslas, veiklą vykdęs antisanitarinėmis sąlygomis
  Tegai:
  joninės, pareigūnai, Klaipėdos rajonas

  Svarbiausios temos