00:53 2021 Sausio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Tai jau trečias kartas, kai "LG Keleiviams" vykdo dėl karantino optimizuotų vietinių traukinių reisų grąžinimą

  VILNIUS, birželio 26 — Sputnik. "Lietuvos geležinkelių" grupės bendrovė "LG Keleiviams" nuo penktadienio atnaujina dar 15 vietinių traukinių reisų, 7-iuose keičiamas traukinių kursavimo periodiškumas, informavo įstaigos spaudos tarnyba.

  Reisai grąžinami dėl augančių keleivių srautų ir atsižvelgus į keliautojų pageidavimus.

  Nuo birželio 26 dienos daugiau traukinių kursuos maršrutais Vilnius–Kaunas–Vilnius, Vilnius–Trakai–Vilnius, Klaipėda–Šilutė–Klaipėda, Kaunas–Marijampolė–Kaunas ir Šiauliai–Radviliškis.

  "Lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai, matome, kad keleivių srautas mažesnis tik 30 proc. Sakome tik, nes karantino piko metu jis buvo kritęs daugiau kaip 80 proc. Džiugu, kad keleiviai pasitiki mumis ir grįžta. Vertindami tai, ir toliau rūpinamės kelionių saugumu: traukiniai reguliariai valomi dezinfekcinėmis priemonėmis, juose įrengti dezinfekcinio skysčio, skirto rankoms, dozatoriai. Keleivius raginame veidą prisidengti kaukėmis, skarelėmis ir movomis. Saugokime vieni kitus", — sakė "LG Keleiviams" generalinis direktorius Linas Baužys.

  Keleiviai už bilietus jau gali atsiskaityti tiek grynaisiais, tiek banko kortelėmis, be to, atnaujinta prekyba bilietais ir maisto produktais traukiniuose. Grąžinta ir siuntų pervežimo traukiniais paslauga. Taip pat keleiviai nebėra sodinami vadinamąja "šachmatine tvarka". 

  Tai jau trečias kartas, kai "LG Keleiviams" vykdo dėl karantino optimizuotų vietinių traukinių reisų grąžinimą. Gegužės 11 dieną atnaujinta 17 reisų, o gegužės 21 dieną — dar 13. Po šio etapo bendrovė vykdys 166 reisus.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Dar šia tema

  Lietuvoje pradės kursuoti "Pajūrio ekspresas" į populiariausius šalies kurortus
  Klaipėda bando išgelbėti mišką nuo iškirtimo geležinkelio statybai
  Tegai:
  koronavirusas, Lietuva, Lietuvos geležinkeliai

  Svarbiausios temos