01:37 2020 Liepos 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.1286
 • RUB79.4434
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Antradienio naktį prognozuojamas lietus, audra, škvalas. Galimas stiprus vėjas. Gyventojų prašoma nepalikti vertingų daiktų po medžiais ir elektros linijomis

  VILNIUS, birželio 29 — Sputnik. Lietuviai perspėjami apie smarkią audrą ir škvalą. Apie tai Facebook paskelbė elektros energijos perdavimo sistemos operatorius "Energijos skirstymo operatorius" (ESO).

  Antradienio naktį numatomas stiprus lietus, audra, škvalas, vėjas.

  "Paryčiais audra turėtų nurimti. ESO brigados rengiasi galimų elektros tinklo gedimų šalinimui jau dabar", — rašoma pranešime.

  Dingus elektrai, Lietuvos gyventojų prašoma pranešti apie tai nemokamu kontaktiniu numeriu arba patikrinti eso.lt/zemelapis, galbūt ESO jau žino apie gedimą.

  Lietuvių prašoma pasirūpinti savimi ir savo artimaisiais. Visų pirma rekomenduojama nepalikti vertingų daiktų ar vertingo turto po medžiais ir elektros linijomis.

  Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, antradienio rytą oro temperatūra sieks 12–14 laipsnių, pajūryje ir vietose Aukštaitijoje bus šilčiau — 15–17 laipsnių. Dienos metu vyraus vėsesni orai. Numatoma, kad maksimali oro temperatūra sieks 19–24 laipsnius.

  Daugelyje vietų numatomas lietus, tačiau jis bus trumpas. Numatomas gan stiprus vakarų, pietvakarių vėjas.

  Tegai:
  orai, Lietuva

  Svarbiausios temos