01:14 2020 Liepos 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.1286
 • RUB79.4434
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Susisiekimas atnaujinamas nuo liepos 1 dienos. Apribojimai buvo įvesti balandžio pradžioje dėl koronaviruso plitimo grėsmės

  VILNIUS, liepos 1 — Sputnik. Parduota daugiau nei tūkstantis bilietų keleiviniams traukiniams, važiuojantiems iš Kaliningrado į Maskvą ir Sankt Peterburgą tranzitu per Lietuvą ir Baltarusiją. Apie tai pranešė TASS, remdamasi Kaliningrado geležinkelio (KZD) administracija.

  Susisiekimas atnaujinamas nuo liepos 1 dienos. Apribojimai buvo įvesti balandžio pradžioje dėl koronaviruso plitimo grėsmės.

  Kaip pasakojo "Rusijos geležinkeliai", jau parduotas 1071 bilietas skirtingomis dienomis.

  Traukinių tranzitas per Lietuvą ir Baltarusiją bus vykdomas su techninėmis stotelėmis be teisės įlaipinti keleivius. Tuo tarpu tik tie keliautojai, kurie yra deklaravę gyvenamąją vietą Kaliningrado srityje, galės kirsti Rusijos sieną tranzitiniais traukiniais, važiuodami šiuo maršrutu.

  Viename keleiviniame traukinyje gali būti ne daugiau kaip šimtas žmonių, viename kupė gali būti ne daugiau kaip du žmonės. Organizuotos daugiau nei dešimties žmonių grupės neįleidžiamos.

  "Keleiviai, turintys Šengeno vizą, nebus įleidžiami keliauti tranzitiniais traukiniais per Lietuvos Respubliką. Supaprastintas tranzito dokumentas taip pat negalioja keliaujant per Lietuvą. Laikinosios keleivių kelionių į Kaliningradą sąlygos skelbiamos "Rusijos geležinkelių" tinklalapio skiltyje "Keleivių vežimo taisyklės. Apie keliones į Kaliningrado sritį", — praneša TASS.

  Tegai:
  tranzitas, Lietuva, Kaliningradas

  Svarbiausios temos