13:13 2020 Rugpjūčio 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1843
 • RUB86.9321
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2368)

  Skaičiuojama, kad padidintus atlyginimus už balandį gaus 11,2 tūkst. medicinos darbuotojų, dirbančių 154 medicinos įstaigose

  VILNIUS, liepos 1 — Sputnik. Pastaruosius mėnesius su koronaviruso infekcija kovojantys gydymo įstaigų darbuotojai artimiausiu metu dar kartą gaus padidintus atlyginimus, apie tai pranešė Valstybinė ligonių kasa (VLK).

  Išmokoms už balandį skirta 7,6 mln. eurų — tai beveik tris kartus daugiau nei už kovą.

  VLK duomenimis, gydymo įstaigų darbuotojams, dirbantiems su ypač pavojingomis užkrečiamosiomis ligomis sergančiais pacientais, ir sveikatos priežiūros specialistams, vykdantiems prevenciją užkrečiamųjų ligų židiniuose, papildomai nuo 60 iki 100 procentų didesnėms mėnesio algoms išmokėti jau pervesta 7,6 mln. eurų.

  Šios lėšos skirtos iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) rezervo dalies. Numatyta, kad padidintus atlyginimus už balandį gaus 11,2 tūkst. medicinos darbuotojų, dirbančių 154 medicinos įstaigose.

  Didesni atlyginimai su infekuotais ligoniais dirbantiems medikams jau buvo išmokėti ir už kovo mėnesį. Tuomet iš PSDF rezervo šiam tikslui buvo skirta beveik 2,6 mln. eurų. Padidintą atlyginimą  gavo apie 6 tūkst. medicinos darbuotojų, dirbančių 80-yje medicinos įstaigų.

  Pagal Vyriausybės nutarimą finansinės priemonės — priedai už darbą su COVID-19 infekcija — Lietuvoje numatytos mokėti iki karantino galiojimo mėnesio pabaigos.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2368)

  Dar šia tema

  COVID-19 niekur nedingo: Lietuviai raginami atsargiau rinktis kelionių kryptis
  ULAC vadovas atskleidė, nuo ko priklauso pandemijos pabaiga
  Armėnijos vadovas padėkojo Lietuvos medikams už pagalbą kovoje su COVID-19
  Tegai:
  medikai, koronavirusas

  Svarbiausios temos