17:12 2020 Gruodžio 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.2151
 • RUB90.8441
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Liepos 3 dienos, penktadienio, horoskopas prognozuoja, kad dviejų zodiako ženklų — Dvynių ir Šaulių — aura susilpnės, Ožiaragio horoskopas žada sėkmingą riziką, o Liūtams — naują meilę

  Daugeliui ženklų tai bus prieštaringa diena. Darbo savaitę verta užbaigti svarbių klausimų ir konfliktų sprendimais.

  Bet kurie "svečiai" iš praeities ateis ne šiaip sau, o su tam tikru tikslu: jie suteiks galimybę išanalizuoti senas klaidas, padaryti iš to išvadas, rasti būdą, kaip jas ištaisyti, arba bent jau ateityje nekartoti nieko panašaus.

  Avinas (03.21-04.20) 

  Šią dieną yra didelė tikimybė sudaryti pelningus sandorius. Avinų laukia pinigų įplaukos. Liepos 3 diena bus sėkminga naujo mokymosi pradžia. Artimiausiu metu jūsų santykiai su artimaisiais žymiai pagerės. Vakare laukite gerų naujienų.

  Situacijos, įvykusios prieš keletą metų, grįžimas padės rasti tinkamą sprendimą ir dėl to palengvins naštą, kuri visą šį laiką trukdė gyventi visavertį gyvenimą.

  Jautis (04.21-05.21) 

  Jaučių liepos 3 dieną laukia naujų atradimų ir laimėjimų metas. Šią dieną intuicija jums labai puikiai padės, nebijokite priimdami sprendimus ja pasikliauti. Gali būti, kad sulauksite įdomių darbo pasiūlymų. Vakare pavyks sėkmingai išspręsti buitines problemas.

  Priimdami rimtą sprendimą, kurio jokiu būdu negalima atidėti, stenkitės neskubėti ir atsargiai pasverti visus pliusus ir minusus, kad vėliau netektų kandžioti alkūnių.

  Девушка на закате, архивное фото
  © Depositphotos / kevron2002
  Jaučių liepos 3 dieną laukia naujų atradimų ir laimėjimų metas

  Dvyniai (05.22-06.21) 

  Jei Dvyniai parodys savo atkaklumą, tada daugelį klausimų šiuo laikotarpiu pavyks sėkmingai išspręsti. Taip pat turėsite labai pasistengti, kad išvengtumėte konfliktų su artimaisiais. Nekreipkite dėmesio į kritiką, netrukus visos jūsų pastangos bus įvertintos.

  Reikia atidėti rimto projekto, kuris ilgą laiką buvo darbotvarkėje, įgyvendinimą — šiandiena idealiai tinka mažiems reikalams, kurių taip pat negalima atmesti.

  Vėžys (06.22-07.22) 

  Visų susikaupusių reikalų sprendimui tai yra pati tinkamiausia diena. Jus nustebins žmonės, kurie norės padėti šiais klausimais. Geriausia vakarą skirti pomėgiui ar praleisti su draugais. Galimi netikėtumai popiet.

  Neverta gilintis į prisiminimus, kurie šią dieną tarsi užplūs iš niekur — vis tiek reikia gyventi šiandiena, o ne vakarykšte diena, kad ir kokia romantiška ji bebūtų.

  Liūtas (07.23-08.23) 

  Liepos 3 dieną Liūtų laukia rami ir sklandi diena. Bet jums neteks nuobodžiauti, norint atlikti visas užduotis, teks labai pasistengti. Bus sunku rasti bendrą kalbą su artima aplinka. Jei stengsitės neaštrinti kampų, pavyks išvengti konfliktų.

  Savikritika savaime yra geras dalykas, bet ne jūsų atveju: atlikdami tai, galite pasiekti liniją, kuri sveiką darbą dėl klaidų atskiria nuo nesveiko, todėl geriau to apskritai atsisakyti.

  Старая железная дорога в лесу, архивное фото
  © CC0 / Pixabay
  Liepos 3 dieną Liūtų laukia rami ir sklandi diena

  Mergelė (08.24-09.22) 

  Nesijaudinkite dėl nedidelių problemų liepos 3 dieną. Jie nesutrukdys jūsų planams. Neatsisakykite savo idėjų ir nebijokite improvizuoti. Visose jūsų pastangose ​​jus labai palaikys artimieji. Taip pat sėkmingai išsprendžiamos finansinės problemos.

  Atsikratyti vizijų, susijusių su praeitimi, bus galima tik atsigręžiant į su jomis susijusius įvykius — laimei, situacija tam bus pati palankiausia.

  Svarstyklės (09.23-10.22) 

  Svarstyklės turėtų atkreipti dėmesį į ilgam atidėtus reikalus. Liepos 3 dieną turite ypač įsiklausyti į kitų nuomonę, tai padės. Gali būti, kad žmonės, su kuriais ilgai nebendravote, primins apie save. Atsiras galimybė išspręsti senus konfliktus.

  Nereikėtų ginčytis su žmonėmis, kurie abejoja jūsų profesine kompetencija: jie vis tiek liks su savo nuomone, o jūs eikvosite laiką — savo teisybę būtina įrodyti elgesiu.

  Море, солнце, пальма
  © CC0 / Pixabay
  Liepos 3 dieną Svarstyklėms reikėtų ypač įsiklausyti į kitų nuomonę

  Skorpionas (10.23-11.21) 

  Stenkitės kuo produktyviau praleisti pirmąją dienos pusę. Vakare Skorpionai galės atsipalaiduoti ir leisti laiką savo pomėgiams. Tačiau vakare reikia būti atsargiam. Galimi konfliktai namuose ir darbe.

  Žvaigždės rekomenduoja atsisakyti renginių, susijusių su alkoholiu: pasekmės gali būti nemalonios — tiek sveikatai, tiek santykiams su aplinkiniais žmonėmis.

  Šaulys (11.22-12.21) 

  Šią dieną Šaulius aplankys daug naujų idėjų. Galbūt norėsite radikaliai pakeisti savo planus. Liepos 3 diena nėra pati geriausia diena naujiems pirkiniams ir didelėms išlaidoms. Šiuo laikotarpiu taip pat neverta skolintis.

  Rutininės užduotys, kurias šiandien reikia atlikti, turėtų būti traktuojamos kaip savotiškas atsipalaidavimas — jas galite atlikti lėtai, galvodami apie sau maloniausius dalykus.

  Ožiaragis (12.22-01.20) 

  Prieš pietus Ožiaragių laukia sunkumai, jų išvengti nepavyks. Jūs turite skirti pakankamai laiko viskam išspręsti. Vakaro metu viskas pradės gerėti. Liepos 3 dieną galite sulaukti įdomių darbo pasiūlymų, galimi ir naudingi kontaktai.

  Šiam laikui suplanuotas šeimos atostogas geriau atidėti kitam laikui — ilgai užsitęsęs ir, kaip atrodė, pamirštas artimųjų ginčas gali vėl užsidegti ir išsivystyti į dar vieną konfliktą.

  Зеленый лист
  © Photo : Unsplash
  Vandeniui tai bus lengva ir gana maloni diena

  Vandenis (01.21-02.19) 

  Vandeniui tai bus lengva ir gana maloni diena. Šio ženklo atstovai liepos 3 dieną galės sutarti su visais aplinkiniais. Tai padės rasti naudingų kontaktų ir sėkmingai išspręsti daugelį reikalų. Be palaikymo šiuo laikotarpiu taip pat neliksite.

  Gali susiklostyti situacija, kai reikės nedelsiant priimti svarbų sprendimą — nebijokite: galėsite viską teisingai apskaičiuoti ir rasti vienintelę teisingą išeitį iš situacijos.

  Žuvys (02.20-03.20) 

  Šią dieną Žuvims gali kilti nedidelių bėdų. Nepraraskite nuotaikos ir optimizmo, jie nesukels rimtų problemų. Laukite gerų naujienų apie darbą ir naujų pasiūlymų. Liepos 3-ioji taip pat puikiai tinka pasimatymams ir naujoms pažintims.

  Kūrybiškumas šią dieną suteiks ne tik džiaugsmo, bet ir netikėtų perspektyvų: galite pajusti, kad sugebate sukurti tikrą šedevrą.

  Tegai:
  horoskopas

  Svarbiausios temos