10:39 2020 Rugpjūčio 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1763
 • RUB86.6154
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Tyrimo metu surinkti duomenys leidžia manyti, kad garbaus amžiaus moteris buvo užpulta ir nužudyta siekiant apiplėšti

  VILNIUS, liepos 3 — Sputnik. Teismui perduota byla, kurioje sugyventinių pora kaltinama senutės nužudymu ir apiplėšimu, rašo respublikos prokuratūra. 

  Pernai gruodį Anykščiuose labai sunkaus nusikaltimu įvykdymų kaltinama nuolatinės gyvenamosios vietos neturinti 44 metų moteris ir metais vyresnis, keliolika kartų teistas jos sugyventinis.

  Iš Kupiškio, kur pastaruoju metu gyveno, į Anykščius pora buvo atvažiavusi, nes vyras, kaip kaltinamasis, turėjo dalyvauti ten vykusiame teismo posėdyje. Pasilikę Anykščiuose, jie kelias dienas gyveno senyvos moters privataus namo dalyje, o vėliau išvyko atgal į Kupiškį. Netrukus artimieji pasigedo kitos tame pačiame name Anykščiuose gyvenusios senutės — ji neatsiliepė telefonu, o durų spyna buvo pakeista.

  Išlaužus namo duris, šeimininkė buvo rasta negyva, su smurto žymėmis ant kūno. Teismo medicinos ekspertai nustatė, kad ji buvo sumušta ir uždusinta. Iš būsto dingo senutės santaupos — apie 3 tūkst. eurų.

  Pasak prokuroro Arvydo Grambos, kriminalistai, tyrę šį nusikaltimą, atkakliai dirbdami nustatė ir sulaikė įtariamuosius. Tyrimo metu surinkti duomenys leidžia manyti, kad garbaus amžiaus moteris buvo užpulta ir nužudyta siekiant apiplėšti. Iš nužudytosios namų pagrobtus pinigus kaltinamieji leido alkoholiui, maistui ir netgi naujametinėms dovanoms.

  Byla perduota nagrinėti Panevėžio apygardos teismui. Už nužudymą iš savanaudiškų paskatų gresia laisvės atėmimas nuo 8 iki 20 metų arba iki gyvos galvos. Už plėšimą gresia nelaisvė iki 7 metų.

  Dar šia tema

  Kauno rajone į avariją pateko policijos pareigūno automobilis
  Pravieniškių pataisos namuose sukčiavo šiaulietis, neteisėtai disponavęs telefonu
  Šiaulių policija parodė neteisėtą dopingo medžiagų saugyklą
  Tegai:
  apiplėšimas, prokuratūra, nužudymas

  Svarbiausios temos