06:38 2020 Rugpjūčio 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1843
 • RUB86.9321
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Automobilis užstrigo geležinkelio pervažoje, per kurią netrukus turėjo pravažiuoti krovininis sąstatas

  VILNIUS, liepos 3 — Sputnik. Kybartuose pasieniečiai išgelbėjo automobilį "VW Passat" ir jį vairavusią Vilkaviškio rajono gyventoją, rašo Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

  Ketvirtadienį VSAT pareigūnai tarnybiniu visureigiu "Toyota Land Cruiser" važiavo Kybartų pakraštyje esančia gatve, per kurią eina geležinkelio linija.

  VSAT
  © Sputnik / Александр Липовец

  Ant geležinkelio pervažos jie pastebėjo stovintį automobilį "VW Passat". Kaip išaiškėjo, jį vairavusi 69-erių Vilkaviškio rajono gyventoja važiuodama per  pervažą per daug pasuko į dešinę. Mašina slystelėjo nuo važiuojamosios betoninės dalies, todėl buvo prakirsta priekinė dešinioji padanga. Automobilio priekinė dalis nusėdo ant pervažos, o "VW Passat" užstrigo ant betono ir bėgių.

  Pasieniečiai žinojo, kad netrukus čia turi važiuoti krovininis traukinys. VSAT pareigūnai iškart apie incidentą informavo Kybartų geležinkelio stoties budėtoją, kad šis įspėtų mašinistą, o patys nuskubėjo nuo bėgių stumti ant pervažos pakibusį "VW Passat". Tačiau, jiems to padaryti nepavyko nei rankomis, nei prikabinus trosą prie prie savo visureigio. nes "VW Passat" tvirtai rėmėsi į betoną.

  Po ko prie pervažos atskubėjo dar vienas miesto pasieniečių ekipažas ir atbėgo keli vietiniai gyventojai. Vienas pasienietis liko prie "Toyota Land Cruiser" vairo, o kiti VSAT pareigūnai su vietos gyventojais rankomis pakėlė "VW Passat" priekinę dalį. Tuomet šį automobilį trosu VSAT visureigis nutraukė nuo pervažos į saugią vietą.

  Krovininio sąstato mašinistas likus kelioms minutėms kelio iki Kybartų geležinkelio stoties spėjo gauti pranešimą apie įstrigusį automobilį, todėl laiku sumažino greitį ir nenumušė "VW Passat".

  Dar šia tema

  Pasieniečiai sučiupo Rokiškio gyventoją, gabenusį kontrabandą už 38 tūkst eurų
  Lietuvos pasieniečiai už ES lėšas atnaujino savo transporto parką
  Iš Vilniaus oro uosto pasprukęs Interpolo ieškomas rusas sulaikytas Latvijoje
  Tegai:
  automobilis, geležinkelis, pasienietis, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)

  Svarbiausios temos