03:21 2021 Gegužės 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.2059
 • RUB89.4671
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Ši diena palanki Avinams: jiems patariama daugiau laiko skirti pramogoms ir poilsiui, Dvyniai taps bet kokios kompanijos siela, o Ožiaragiams patariama būti atidesniems, nes jų laukia spąstai

  Rytoj horoskopas žada ne tik nepaprastą minties aiškumą, bet ir norą viską sudėti į vietas. Pasinaudokite šia proga, kad suprastumėte, kas jums yra tikrai svarbu. Bet konfliktų su kitais, ypač su artimaisiais, geriau vengti.

  Avinas (03.21-04.20) Palanki diena bet kokioms pramogoms, taip pat susitikimams ir deryboms. Jei einate į kokį nors renginį su savo sielos draugu ar drauge, tada stenkitės nepalikti artimo žmogaus be dėmesio, nes draugiškoje atmosferoje galite nepastebėti, kad jūsų draugas (-ė) jaučiasi vienišas (-a).

  Jautis (04.21-05.21) Skirkite daugiau laiko savo sveikatai ir kūno priežiūrai. Galbūt artimiausiu metu jūsų likimas pasikeis į gerąją pusę, ir jūs turite būti visiškai aprūpintas. Jei dar neradote žmogaus, kuris būtų užvaldęs jūsų širdį, tada gali būti, kad lemtingas susitikimas įvyks artimiausiu metu.

  Dvyniai (05.22-06.21) Galite tapti bet kurios kompanijos siela ir įkvėpti kitus savo optimizmu. Meilės sferoje bus tik malonios akimirkos. Kai kurių šio ženklo atstovų laukia nauja veikla ar labai įdomi pažintis.

  Vėžys (06.22-07.22) Dabar jūsų kelyje gali kilti įvairių pagundų ir reikia joms atsispirti. Priešingu atveju galite padaryti klaidų, už kurias turėsite sumokėti. Meilės srityje stenkitės neprimesti savo žaidimo taisyklių savo partneriui, geriau šiek tiek nusileiskite.

  Liūtas (07.23-08.23) Ši diena negali būti vadinama ramia. Galimi malonūs susitikimai, naujos pažintys ir pasiūlymai. Svarbiausia ne sėdėti, o aktyviai veikti. Ir rezultatas ilgai netruks. Profesinėje srityje gali atsirasti įdomių perspektyvų.

  Mergelė (08.24-09.22) Profesinėje veikloje dabar galimi nauji sprendimai ir naujas požiūris į senas problemas. Asmeniniuose ar šeimos reikaluose galite tikėtis visiško supratimo. Geras laikas kelionėms, naujoms pažintims ir pramogoms.

  Svarstyklės (09.23-10.22) Sėkmė šią dieną lydės beveik visur. Dabar verta prisiminti senus ryšius, jie gali būti labai naudingi karjerai. Tačiau reikia atsargiai priminti apie save, kad neatrodytumėte įkyrus. Venkite kritikuoti savo artimuosius — tai gali sukelti didelių kivirčų.

  Skorpionas (10.23-11.21) Jūsų mintys gali būti toli nuo profesinių interesų. Pirmiausia ateis malonios asmeninės naujienos ir bus sunku susikaupti darbui. Šiuo atžvilgiu neturėtumėte priimti sprendimų ten, kur matoma net nedidelė rizika.

  Šaulys (11.22-12.21) Dabar jūs neturėtumėte būti per daug uolūs darbe, nes daugelis laimėjimų bus tiesiog nepastebėti arba bus laikomi savaime suprantamais dalykais. Stenkitės nevykti į ilgas verslo keliones. Jos atneš daug nusivylimo ir praradimų. Stenkitės neskolinti pinigų.

  Ožiaragis (12.22-01.20) Ši diena gali paruošti spąstus, į kuriuos lengvai galite patekti, jei nebūsite dėmesingi ir neklausysite artimųjų patarimų. Bet jūs turėsite energijos daugiau nei pakankamai. Jei įmanoma, darykite dalykus, kurie sukelia tik teigiamas emocijas.

  Vandenis (01.21-02.19) Geras ginklas šiandien — valia. Patartina laikytis savo nuomonės ir nekelti papildomų konfliktų jums artimoje aplinkoje.

  Žuvys (02.20-03.20) Nors neverta siekti profesinės naudos, už tai turėsite sumokėti dvigubą kainą. Finansiniuose reikaluose būkite atsargesni, stenkitės neinvestuoti į abejotinus įvykius ar dalykus, kurie nėra pernelyg reikalingi. Tačiau naujoms pažintims ir pomėgiams laikas yra gana tinkamas.

  Tegai:
  horoskopas

  Svarbiausios temos