07:02 2020 Rugpjūčio 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1843
 • RUB86.9321
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pažymima, kad moduliniame komplekse bus galima apgyvendinti 64 asmenis, čia taip pat įsikurs socializacijos specialistai, priežiūros postas

  VILNIUS, liepos 14 — Sputnik. Liepos 15 dieną teisingumo ministras Elvinas Jankevičius lankysis Marijampolės pataisos įstaigoje ir apžiūrės įrengtas pirmąsias modulines kameras, praneša Teisingumo ministerija.

  Pažymima, kad moduliniame komplekse bus galima apgyvendinti 64 asmenis, čia taip pat įsikurs socializacijos specialistai, priežiūros postas.

  "Siekiame, kad pataisos įstaigose nuteistieji gyventų ne po 20 ar 30 vienoje patalpoje, o būtų pereinama prie intensyvesnės priežiūros, kai kameroje laikoma po 2–3 asmenis. Reikia didelių lėšų, kad tokias kameras galėtume įrengti visuose pataisos namuose. Todėl nutarėme statyti modulines patalpas, kurias galima greitai, pigiai ir patogiai sumontuoti", — teigė jis.

  Pabrėžiama, kad apgyvendinus nuteistuosius kamerose, lengviau išvengti subkultūros elgesio apraiškų, pataisos pareigūnai bei psichologai gali veiksmingiau dirbti, o patys nuteistieji ir suimtieji turės daugiau privatumo.

  Šiuo metu apie trečdalis nuteistųjų apgyvendinti kamerinio tipo patalpose.

  Šiais metais pataisos įstaigose dar bus įrengta daugiau kaip 650 vietų modulinėse kamerose.

  Pranešama, kad Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje modulių komplekse bus apgyvendinta apie 480, Alytaus pataisos namuose 96, Marijampolės pataisos namuose 76 kaliniai.

  Dar šia tema

  Iš Lietuvos į JAV išsiųsta kovai su COVID-19 skirtų apsaugos priemonių siunta
  RF Taryba paragino URM atkreipti dėmesį į Sputnik ir RT situaciją Baltijos šalyse
  Tegai:
  kaliniai, Marijampolė

  Svarbiausios temos