21:27 2020 Spalio 31
Tiesioginis eteris
 • USD1.1698
 • RUB92.4606
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Prieš vykstant į užsienį rekomenduojama pasidomėti vietinėmis taisyklėmis. Įprastai jos pateikiamos šalies vyriausybės internetinėje svetainėje

  VILNIUS, liepos 15 — Sputnik. "Lietuvos geležinkelių" grupės keleivių vežimo bendrovė "LTG Link" atnaujina traukinių reisus į Lenkiją.

  Traukiniai maršrutu Kaunas–Balstogė–Kaunas vėl kursuos nuo liepos 31 dienos. Bilietų prekyba į Balstogę pradedama nuo liepos 15 dienos. Traukinys į Balstogę iš Kauno vyks šeštadieniais ir sekmadieniais, 09:58 ir 17:30, pirmadieniais — 09:58.

  Peržiūrėti tarptautinių maršrutų tvarkaraščius ir įsigyti bilietus į Balstogę keleiviai gali internetu. Šiais tarptautiniais traukiniais galima vežtis dviračius, taip pat — keliauti su augintiniais.

  Tarptautiniai traukinių reisai buvo sustabdyti kovo 16 dieną dėl šalyje įvesto karantino ir uždarius valstybės sienas. Karantino piko metu beveik per pusę optimizuoti ir vietiniai traukinių reisai. Pasak "LTG Link" vadovo Lino Baužio, situacijai šalyje gerėjant, pirmiausia pradėti grąžinti vietiniai traukiniai, o karantinui pasibaigus pradėta svarstyti ir dėl tarptautinių traukinių grąžinimo.

  "Traukinių reisų į Lenkiją atstatymas — kompleksinis klausimas. Prieš priimdami sprendimą kurį laiką stebėjome koronaviruso situaciją, keleivių srautus šalies viduje, jų poreikius dėl kelionių traukiniais į užsienį. Matydami augantį poreikį, susisiekėme su kolegomis iš Lenkijos. Suradus bendrą sprendimą ir pasitvirtinus reisų grąžinimo datas, pradžiuginti galime ir savo keleivius — reisai į Lenkiją grįžta", — sakė "LTG Link" vadovas.

  Baužys pabrėžė, kad prieš vykstant į užsienį derėtų pasidomėti vietinėmis taisyklėmis. Įprastai jos pateikiamos šalies vyriausybės internetinėje svetainėje.

  Traukinių reisai maršrutu Vilnius–Minskas–Vilnius lieka sustabdyti dėl epidemiologinės situacijos Baltarusijoje.

  Dar šia tema

  Parduota daugiau nei tūkstantis bilietų į traukinius, vykstančius į Kaliningradą
  "Rusijos geležinkeliai" atnaujino reisus į Kaliningradą po beveik trijų mėnesių pertraukos
  Lietuvos įmonė žengia į Lenkijos geležinkelių rinką
  Tegai:
  Lietuvos geležinkeliai, Lenkija, Lietuva

  Svarbiausios temos