04:15 2021 Sausio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB89.6369
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Vilkiką pasieniečiai perdavė kartu su sulaikytuoju važiavusiam jo tautiečiui, kuris turėjo visus reikiamus tvarkingus dokumentus

  VILNIUS, liepos 17 — Sputnik. Kalvarijos pasieniečiai sulaikė vilkiką vairavusį uzbeką, kuris turėjo, įtariama, suklastotą savo šalies vairuotojo pažymėjimą, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

  Ketvirtadienį pasieniečiai Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimo ribose, kelyje Suvalkai–Marijampolė, patikrinti sustabdė ką tik iš Lenkijos įvažiavusį vilkiką "MAN" su lenkiškais numeriais, be puspriekabės.

  Nustatyta, kad jį vairavo 24-erių Uzbekistano pilietis. Be kitų dokumentų, jis pateikė ir savo šalyje išduotą vairuotojo pažymėjimą. Kalvarijos pasieniečiai išsiaiškino, kad šis dokumentas gali būti suklastotas.

  Uzbekas sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu. Už tokį nusikaltimą gresia areštas arba laisvės atėmimas iki 4 metų.

  Vilkiką pasieniečiai perdavė kartu su sulaikytuoju važiavusiam jo tautiečiui, kuris turėjo visus reikiamus tvarkingus dokumentus.

  Dar šia tema

  Lietuva neplanuoja atnaujinti ES vidinių sausumos sienų kontrolės
  Dieveniškėse pasieniečiai sulaikė 3000 pakelių cigarečių ir tris jų nešikus
  Kaunietis kontrabandą gabeno įmonės mikroautobusu
  Tegai:
  vairuotojas, vilkikas, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)

  Svarbiausios temos