05:41 2020 Rugsėjo 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB89.1439
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Kino sezoną pradės Algirdo Aramino "Maža išpažintis" (1971), kuriame ikonišką Beno vaidmenį sukūrė Vytautas Kernagis

  VILNIUS, liepos 18 — Sputnik. Kino seansus po atviru dangumi rengiantis "Kinas po žvaigždėmis" jau vienuoliktą kartą kviečia gražiausius vasaros vakarus praleisti drauge, rašoma sostinės savivaldybės pranešime.

  Liepos 27 dieną kino sezoną pradės Algirdo Aramino "Maža išpažintis" (1971), kuriame ikonišką Beno vaidmenį sukūrė Vytautas Kernagis.

  "Lietuviška kino klasika tapo neatsiejama "Kino po žvaigždėmis" atidarymo dalimi. Deja, pandemijai pakoregavus planus — kelerius metus vykusį grandiozinį atidarymą sostinės Katedros aikštėje, perkeliame į Valdovų rūmų kiemą. Tačiau džiaugiamės, kad kiekviena sezono pradžia išskirtinė — šiais metais renginyje bus pradėti simboliniai Vytauto Kernagio metai", — sako "Kino po žvaigždėmis" vadovė Andrė Balžekienė.

  Seanso metu žiūrovų laukia jautri staigmena, kuri susirinkusiems Vytauto Kernagio artimiesiems, draugams, bendražygiams ir publikai leis nusikelti į gyvus prisiminimus apie nepakeičiamą ir trūkstamą beprotiškai fantastišką artistą.

  "Kino po žvaigždėmis" atidarymo renginys organizuojamas drauge su "Vytauto Kernagio fondu", kuris žiūrovams ir ruošia išskirtinį reginį. Maestro Vytautui Kernagiui dainuojant iš ekrano po žvaigždėmis, jam gyvai pritars muzikantai scenoje. Taip tarp "ten" ir "čia" atliekama muzika skambės simboline proga.

  Seanso metu organizatoriai kvies ne tik prisiminti dainuojamosios poezijos pradininką Lietuvoje, bet ir pristatys kitų metų renginių ciklą, skirtą Vytautui Kernagiui.

  "Kinas po žvaigždėmis" vyks liepos 28 – rugpjūčio 30 dienomis Valdovų rūmų Didžiajame kieme.

  Kultūros renginiai Vilniuje liepą
  © Sputnik /
  Kultūros renginiai Vilniuje liepą
  Tegai:
  Vilnius, kinas

  Svarbiausios temos