08:38 2020 Rugsėjo 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1787
 • RUB89.9825
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (347)

  Kaip įprastai, labiausiai apkrautas yra pasienio kontrolės punktas "Kamennyj Log" ("Medininkai"), pranešė Baltarusijos pasienio tarnyba

  VILNIUS, liepos 22 — Sputnik. Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje jau antrą savaitę iš eilės susidaro sunkvežimių eilės, tačiau pastarosiomis dienomis jos vis ilgėja. Tai rodo Baltarusijos valstybės sienos komiteto duomenys.

  10:00 duomenimis, Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje savo eilės laukia daugiau nei 960 sunkvežimių.

  Daugiausia sunkvežimių yra Kamenny Log (Medininkų) pasienio kontrolės punkte, kur yra daugiau nei 480 sunkvežimių. Beniakonių (Šalčininkų) pasienio kontrolės punkte yra daugiau nei 290 sunkvežimių, o Privalkoje (Raigarde) — daugiau nei 190.

  Lenkijos ir Ukrainos kryptimi nėra eilių. Daugiau nei 200 sunkvežimių negali patekti į Latviją iš Baltarusijos.

  Palyginti su praėjusia savaite, eilės prie Lietuvos ir Baltarusijos sienos išaugo.

  Praėjusį savaitgalį, naktį iš liepos 19 dienos į liepos 20 dieną, Lietuvos reguliavimo institucijų informacinėse sistemose įvyko sutrikimas. Dėl to sunkvežimių sienos kirtimo greitis sumažėjo.

  Be to, kaip pažymėjo Valstybės sienos komitetas, Lietuvos tarptautinių pasienio kontrolės punktų apkrovai daro įtaką tai, kad čia nėra ribojamas degalų įvežimas į šalį.

  Dar vienas veiksnys, kuris daro įtaką sunkvežimių atvykimo į kontrolės punktą greičiui, yra sezoninių apribojimų įvedimas transporto priemonių ašims esant aukštai teigiamai oro temperatūrai. Šie apribojimai galioja Baltarusijoje ir kaimyninėse šalyse.

  Temos:
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (347)
  Tegai:
  sunkvežimis, eilės pasienyje, Baltarusija, Lietuva

  Svarbiausios temos