09:24 2020 Rugsėjo 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Žadama, kad pinigų sulauks beveik milijonas gyventojų. Jiems iš viso bus išmokėta apie 180 mln. eurų

  VILNIUS, liepos 22 — Sputnik. Rugpjūtį, kaip ir planuota, "Sodra" išmokės 200 eurų dydžio vienkartines išmokas pensijų gavėjams, rašoma "Sodros" pranešime.

  Žadama, kad pinigų sulauks beveik milijonas gyventojų. Jiems iš viso bus išmokėta apie 180 mln. eurų.

  "Valstybės parama, kaip buvo numatyta, pasieks senjorus, neįgaliuosius ir šalpos pensijų gavėjus. Svarbu pabrėžti, kad pensijų gavėjams nereikia kreiptis į "Sodrą" ar rašyti prašymų dėl vienkartinės 200 eurų išmokos. Visi gyventojai, turintys teisę į vienkartinę išmoką, jos sulauks iki mėnesio pabaigos kartu su įprastomis išmokomis arba atskiru mokėjimu", — sako "Sodros" direktoriaus pavaduotoja Violeta Latvienė.

  Vienkartinė išmoka bus išmokama (pristatoma) tokiu pat būdu, kokiu yra mokama pensija. Pavyzdžiui, jei pensija pristatoma į namus, vienkartinė išmoka taip pat bus pristatyta į namus. 

  Pranešime sakoma, kad vienkartines išmokas gaus visi gaunantieji socialinio draudimo senatvės pensiją, išankstinę senatvės pensiją ar senatvės pensiją neįgaliajam. Išmokos taip pat priklausys netekto darbingumo (invalidumo) pensijų gavėjams. Gavėjų sąrašuose atsidurs ir asmenys, gaunantys našlių ir našlaičių bei maitintojo netekimo pensijas.

  Vienkartinė 200 eurų išmoka taip pat pasieks ištarnauto laiko pensijos ar kompensacijos už ypatingas darbo sąlygas gavėjus. Pinigų sulauks ir tie asmenys, kurie gauna įvairių rūšių šalpos pensijas ir šalpos kompensacijas bei socialines pensijas. Žmonėms, gaunantiems kelias pensines išmokas, priklausys tik viena vienkartinė 200 eurų išmoka.

  Didžiąją dalį gavėjų, turinčių teisę gauti vienkartinę 200 eurų išmoką, pinigai pasieks iki rugpjūčio pabaigos.

  Dar šia tema

  Lietuvos verslui ir darbuotojams išmokėta daugiau nei 370 milijonų eurų
  Vaikus auginančioms šeimoms bus išmokėtos vienkartinės išmokos
  Nuo liepos keičiasi kai kurios didžiausios ir mažiausios "Sodros" išmokos
  Tegai:
  pensininkai, išmokos

  Svarbiausios temos