16:34 2020 Gruodžio 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.2151
 • RUB90.8441
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Vėliau jis buvo sulaikytas, tačiau dabar Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prašo galimai kontaktavusiųjų su šiuo žmogumi susisiekti su centro specialistais

  VILNIUS, liepos 24 — Sputnik. Liepos 23 dienos rytą Kaune iš ligoninės infekcinio skyriaus pasišalino COVID-19 sergantis vyras. Vėliau tą dieną Lazdijų rajone, ties Straigių kaimu, jis buvo sulaikytas policijos pareigūnų. 

  Dabar Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prašo galimai kontaktavusiųjų su šiuo žmogumi susisiekti su centro specialistais.

  Išsiaiškinta, kad žmogus iš Kauno autobusų stoties iki Seirijų vyko autobusu maršrutu Kaunas–Kapčiamiestis–Druskininkai. Iš Seirijų važiavo pakeleivingais automobiliais.

  NVSC turimais duomenimis, žmogus kurį laiką gyveno gatvėje, todėl galėjo bendrauti su įvairiais žmonėmis.

  Nuo liepos 17 iki liepos 20 dienos COVID-19 užsikrėtusysis, remiantis surinktais duomenimis, gyveno gatvėje, galimai prie Palemono g., Kaunas.

  Liepos 20 dieną, apie 10–12 val., Piliakalnio g., ties 12A namu, prie Kauno geležinkelio stoties, asmeniui buvo iškviesta greitoji medicinos pagalba. Atvykus GMP, ekipažo teigimu, asmenį prie automobilio atlydėjo kiti du asmenys, buvę kartu su juo.

  Liepos 23 dieną, apie 10–11 val., asmuo lankėsi Medicinos banke (Donelaičio g. 76).

  Tą dieną, apie 13.10 val., asmuo iš Kauno autobusų stoties vyko autobusu maršrutu Kaunas–Kapčiamiestis–Druskininkai.

  Liepos 23 dieną, 15–16 val., asmuo iš Seirijų važiavo pakeleivingais automobiliais.

  Svarbiausios temos