03:56 2020 Rugsėjo 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1787
 • RUB89.9825
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Daugiau nei 1,3 milijono eurų bus kompensuojama iš valstybės biudžeto už priemokas, sumokėtas ekstremalios situacijos suvaldyme dalyvavusiems pareigūnams

  VILNIUS, liepos 30 — Sputnik. Vyriausybė pritarė Vidaus reikalų ministerijos (VRM) pasiūlymui ir skyrė pareigūnams 1,338 milijono eurų, praneša VRM spaudos tarnyba.

  Šios lėšos bus skirtos išlaidoms darbo užmokesčio priemokoms ir mokėjimams už darbą švenčių dienomis, taip pat už viršvalandinį darbą kompensuoti tiems VRM pavaldžių įstaigų pareigūnams ir kitiems darbuotojams, kurie tiesiogiai dalyvavo suvaldant ekstremaliąją situaciją.

  Pažymima, kad šios išlaidos buvo patirtos 2020 metų birželio 1–16 dienomis. 

  "Pareigūnai nuo pat ekstremaliosios situacijos paskelbimo pradžios dirba sustiprintos parengties režimu ir rūpinasi visų mūsų saugumu. Jiems priemokas tarnybos mokėjo iš savo asignavimų, dabar tos lėšos yra kompensuojamos iš valstybės biudžeto", — pasakė vidaus reikalų viceministras Tautvydas Tamulevičius.

  Anot pranešimo, lėšos bus skirtos Policijos departamentui, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentui, Valstybės sienos apsaugos tarnybai, Viešojo saugumo tarnybai, Migracijos departamentui, Vidaus reikalų ministerijos Medicinos centrui.

  Iš viso Vidaus reikalų ministerijai pavaldžiose statutinėse tarnybose dirba apie 16 tūkstančių pareigūnų.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Dar šia tema

  Lietuvos politikė pareiškė, kad Nausėda pralaimėjo derybose dėl ES biudžeto
  Ekonomistas palygino ekonomikų atsigavimą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje
  Lietuvos turgaviečių prekiautojams pradėta mokėti kompensacijas
  Tegai:
  Vidaus reikalų ministerija (VRM), Lietuva

  Svarbiausios temos