08:39 2020 Rugsėjo 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Automobilio kabinoje buvo paslėpta 2013 vienetų įvairių vaistinių preparatų pakuočių ir apie 300 vienetų tuščių vaistinių preparatų pakuočių, bendra vertė su privalomais mokesčiais — beveik 2 tūkst. eurų

  VILNIUS, liepos 30 — Sputnik. Kybartų kelio posto muitinės pareigūnams įkliuvo lietuvis, bandęs į šalį atgabenti apie 2000 pakuočių nelegalių vaistų. Apie tai praneša Muitinės departamentas.

  Iš Kaliningrado srities per Kybartų kelio postą į Lietuvą krovininiu automobiliu "MAN" atvažiavęs Lietuvos pilietis muitinės pareigūnams nedeklaravo papildomai vežamų prekių. 

  Atlikdami krovininio automobilio kontrolę, muitininkai automobilio kabinoje rado tarp įvairių asmeninių daiktų paslėptus nelegaliai gabenamus vaistus.

  Aptikus kontrabandinius vaistus, paaiškėjo, kad automobilio kabinoje buvo paslėpta 2013 vienetų įvairių vaistinių preparatų — "Omeprazol", "Metiluracil", "Anuzol", "Ketanov", "Asparkam", "Furadonin Aveksima", "Kaptopril" — pakuočių ir apie 300 vienetų tuščių vaistinių preparatų pakuočių. Jų bendra vertė su privalomais sumokėti mokesčiais — beveik 2000 eurų.

  Muitinės pareigūnai sulaikė vaistus ir automobilį, o pažeidėjui surašė prekių sulaikymo protokolą. 

  Vairuotojui gresia piniginė bauda, nelegaliai gabentų vaistinių preparatų ir automobilio konfiskavimas.

  Dar šia tema

  Lietuvos muitininkai per pusmetį sulaikė rekordišką cigarečių kontrabandos kiekį
  Vis neišeina išspręsti eilių Baltarusijos ir Lietuvos pasienyje problemos
  "Kontrabandos parketas": Lietuvos muitininkai aptiko cigaretes puspriekabės dugne
  Tegai:
  Rusija, Lietuva, muitininkai, Muitinė

  Svarbiausios temos