09:09 2020 Rugpjūčio 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.1783
 • RUB85.6858
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Šiuo metu veikia trys kontrolės punktai. Tikimasi, kad Lavoriškių pasienio kontrolės punktas bus atidarytas kitos savaitės pradžioje

  VILNIUS, rugpjūčio 1 — Sputnik. Šeštadienį prie Lietuvos ir Baltarusijos sienos susidarė sunkvežimių eilė. Apie tai pranešė Baltarusijos valstybės sienos komitetas.

  14:00 valandos duomenimis, patikrinimo vietose susikaupė daugiau kaip 640 sunkiųjų transporto priemonių.

  Labiausiai apkrautas buvo "Kamennyj Log" (Medininkų) punktas, kur eilėje laukia daugiau kaip 380 automobilių. Iš Beniakonių (Šalčininkų) ir Privalkos (Raigardo) į Lietuvą leidimo įvažiuoti laukia 130 sunkvežimių iš kiekvieno patikros punkto.

  Vidžių (Tverečiaus), Kotlovkos (Lavoriškių) ir Lošos (Šumsko) kontrolės punktai dėl koronaviruso nedirba. Lavoriškių punktą tikimasi atidaryti kitos savaitės pradžioje.

  Latvijos kryptimi susikaupė daugiau nei 140 sunkvežimių, Lenkijos kryptimi — daugiau nei 20. Ukrainos kryptimi eilių nėra.

  Įprastai eilės Lietuvos–Baltarusijos pasienyje susidaro savaitgaliais ir švenčių dienomis. Taip pat sudėtinga situacija susidaro, jei Lietuvoje įvyksta techninis sutrikimas. Ši atkarpa laikoma labiausiai apkrauta: sunkvežimių vairuotojai bando sutaupyti degalus, nes per Lietuvą jie gali įvežti dvigubai daugiau kuro nei per kitas ES šalis.

  Dar šia tema

  Baltarusijos ir Lietuvos pasienyje eilės tapo dar didesnės nei prieš savaitę
  Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje trečią dieną stovi apie tūkstantį sunkvežimių
  Kamščiai pasienyje: beveik 1000 sunkvežimių negali įvažiuoti į Lietuvą iš Baltarusijos
  Tegai:
  pasienis, sunkvežimis, Baltarusija, Lietuva

  Svarbiausios temos