14:41 2020 Spalio 30
Tiesioginis eteris
 • USD1.1704
 • RUB93.0481
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Sporto naujienos (98)

  Vakar vykusiame "Bucket Summer League" turnyre garsus Lietuvos krepšininkas Darjušas Lavrinovičius alkūne smogė priešininkui. Tiesa, vėliau jis atgailavo dėl to, ką padarė

  VILNIUS, rugpjūčio 2 — Sputnik. Broliai dvyniai Kšištofas ​​ir Darjušas Lavrinovičiai žaidė daugybėje Europos klubų, skirtų Lietuvos nacionalinei komandai, ir, nors jiedviem 40 metų, vis tiek nepalieka aikštelės.

  Šią vasarą jie pateko į "Arotena Oaks" komandos Lietuvos vasaros lygą. Vakar jų varžovai Kėdainiuose buvo VDU ​​krepšininkai. Pasibaigus susitikimui, Darjušas pralaimėjo kovą Adomaičiui Drungiliui, negalėjo susitvarkyti su savo emocijomis ir iš pykčio alkūne smogė priešininkui į veidą. Teisėjai, žinoma, iš karto pašalino garsųjį žaidėją iš aikštelės, o "Arotena Oaks" pralaimėjo rungtynes ​​rezultatu 57:69.

  Vėliau Darjušas Lavrinovičius suprato esąs neteisus ir per oficialią "Bucket Summer League" Facebook paskyrą atsiprašė už savo nederamą poelgį sakydamas, kad ketina "save kaip nors nubausti".

  Nepaisant atsiprašymo, Darjušui teks praleisti kitas rungtynes, kurios gali būti lemiamos, kad jo komanda patektų į pusfinalį.

  Broliai Lavrinovičiai 90-ųjų pabaigoje buvo laikomi talentingiausiais savo kartos atstovais Lietuvos krepšinyje. Buvo prognozuojama, kad jie išvyks į NBA, ir greičiausiai jie ten būtų nuvykę, jei ne tamsi istorija apie išžaginimus 1998 metų pabaigoje. Po jos broliai buvo vadinami "blogais vaikinais". NBA klubas Toronto "Raptors", kuris vėliau susidomėjo lietuviais, sužinojo apie Lavirnovičių praeitį, susijusią su teistumu, ir galiausiai atsisakė išbandyti vaikinus savo komandoje.

  Temos:
  Sporto naujienos (98)

  Dar šia tema

  Veržlus Valiulis: kaip lietuvis padėjo rinktinei laimėti estafetę olimpinėse žaidynėse-80
  Čiuožėja Zagitova pasidalino nuotrauka iš treniruotės
  Tegai:
  incidentas, krepšinis

  Svarbiausios temos