12:23 2020 Spalio 31
Tiesioginis eteris
 • USD1.1698
 • RUB92.4606
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Pažymima, kad paveiktomis teritorijomis laikomos šalys, kuriose sergamumo rodiklis per paskutines 14 dienų viršija 16 atvejų 100 tūkst. gyventojų

  VILNIUS, rugpjūčio 3 — Sputnik. Dėl Europoje augančio COVID-19 užsikrėtimų skaičiaus, žmonės, ketinantys vykti į užsienį, raginami labai atsakingai įvertinti situaciją, praneša Vyriausybės spaudos tarnyba.

  "Keliaujantys žmonės turėtų susipažinti su konkrečios užsienio valstybės reikalavimais atvykstant į šalį, kokių papildomų dokumentų gali reikėti. Ypač svarbu atkreipti dėmesį, kad sergamumo situacija gali pasikeisti labai greitai ir tai gali lemti būtinų apribojimų tiek užsienio valstybėse, tiek Lietuvoje atnaujinimą", — teigia premjero patarėjas, Visuomenės informavimo grupės vadovas Giedrius Surplys.

  Jo teigimu, siekiama, kad dėl didėjančio užsikrėtusiųjų COVID-19 skaičiaus Europoje Lietuvos piliečiai patirtų kuo mažiau nepatogumų, todėl šalių, iš kurių grįžus privalu izoliuotis, sąrašas atnaujinamas tik kartą per savaitę.

  Avifaviras
  Фото: Российский фонд прямых инвестиций (РФПИ)

  "Tačiau, kaip ir iki šiol, geriausias draudimo nuo naujojo koronaviruso „polisas“ yra kiekvieno iš mūsų budrumas", — sakė jis.

  Pažymima, kad paveiktomis teritorijomis laikomos šalys, kuriose sergamumo rodiklis per paskutines 14 dienų viršija 16 atvejų 100 tūkst. gyventojų.

  Užsienio šalių piliečiams, atvykstantiems iš šalių, kur sergamumo rodiklis viršija šį skaičių, privaloma 14 dienų izoliacija, o atvykusiems iš trečiųjų šalių, kurios įtrauktos į paveiktų šalių sąrašą yra privaloma ir izoliacija, ir tyrimas dėl koronaviruso infekcijos. 

  Pirmadienio duomenimis, Lietuvoje iš viso konkretiems žmonėms patvirtinta 2120 COVID-19 ligos atvejų, tebeserga 382 asmenų, 1645 — pasveiko, 144 žmonės yra izoliacijoje.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Dar šia tema

  Lietuvos oro uostuose — tik su apsauginėmis veido kaukėmis
  "Vakcinų lenktynės": Vakaruose kaltina Rusiją
  Tegai:
  koronavirusas, Vyriausybė, keliautojai

  Svarbiausios temos