23:43 2020 Rugsėjo 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1645
 • RUB89.8713
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Šiais metais Muitinės kriminalinės tarnybos pareigūnai pradėjo devynis ikiteisminius tyrimus dėl grynųjų pinigų kontrabandos

  VILNIUS, rugpjūčio 4 — Sputnik. Savaitgalį Medininkų kelio poste muitininkai sulaikė dvi grynųjų pinigų kontrabandos siuntas. Apie tai savo Facebook paskyroje pranešė Lietuvos muitinės kriminalinė tarnyba.

  Liepos 31 dieną patikrinus krovininiu vilkiku važiavusio Rusijos piliečio rankinę, joje rasta 3 mln. rublių (34 634 eurų). Sekančią dieną to paties posto muitininkai sulaikė 213 tūkst. eurų kontrabandą — ją, paslėpęs kuprinėje, vežėsi Baltarusijos pilietis.

  Šiais metais Muitinės kriminalinės tarnybos pareigūnai pradėjo devynis ikiteisminius tyrimus dėl grynųjų pinigų kontrabandos. Iš viso muitininkai sulaikė 408 tūkst. eurų ir 3 mln. rublių.

  Taip pat priminta, kad kiekvienas asmuo, atvykstantis į Lietuvos Respubliką iš trečiosios šalies (ar išvykstantis iš Lietuvos į trečiąją šalį) ir gabenantis ne mažesnę kaip 10 tūkst. eurų grynųjų pinigų sumą (ar ją atitinkančią sumą kita valiuta), privalo ją deklaruoti toje muitinės įstaigoje, per kurią jis atvyksta į Lietuvos Respubliką ar išvyksta iš jos. Tokiu atveju asmuo turi pateikti užpildytą ir pasirašytą Grynųjų pinigų deklaravimo formą be atskiro muitinės pareigūno reikalavimo.

  Dar šia tema

  Du ukrainiečiai Lietuvos pasieniečiams pateikė klastotes
  Paaiškėjo, kada pradės veikti Lavoriškių–Kotlovkos kontrolės punktas
  Pasieniečiai sulaikė teisės neturintį vairuoti vilnietį su netvarkingais dokumentais
  Tegai:
  baltarusis, Rusijos pilietis, kontrabanda, Muitinės kriminalinė tarnyba

  Svarbiausios temos