11:50 2020 Rugsėjo 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Jo teigimu, tai yra koronaviruso pirmosios bangos pasekmės, įrodančios ne Lietuvos viešojo sektoriaus tvarumą, o trapumą

  VILNIUS, rugpjūčio 5 — Sputnik. Trečdalis moksleivių neišlaikė baigiamojo matematikos egzamino ir daugelis dėl to kaltins vaikus, mokyklą ar egzaminų centrą, rašo savo Facebook paskyroje Vilniaus universiteto (VU) Medicinos fakulteto prodekano prof. Vytautas Kasiulevičius.

  Jo teigimu, tai yra koronaviruso pirmosios bangos pasekmės, įrodančios ne Lietuvos viešojo sektoriaus tvarumą, o trapumą.

  "Mokytojai ir vaikai liko vieniši nuotolinio mokymo džiunglėse. Tik jau pamiršome, kad visai neseniai tik labai maža visuomenės dalis išdrįso palaikyti paskutinį sykį sukilusius ir teisingų darbo ir socialinių sąlygų reikalavusius mokytojus", — rašo jis.

  Jo teigimu, mokytojų atkakli kova ir galiausiai pralaimėjimas 2018 metais nuolankiai tylint didžiajai daliai visuomenės svariai prisidėjo prie šiandieninių rezultatų.

  Pažymima, kad tikėtina, jog tikrasis sveikatos apsaugos sistemos tvarumo išbandymas laukia rudenį, po rinkimų.

  Lietuvoje iš viso konkretiems žmonėms patvirtinta 2147 COVID-19 ligos atvejų, tebeserga 403 asmenų, 1650 — pasveiko.

  Pastaruoju metu Lietuvoje blogėja epidemiologinė padėtis, padaugėjo koronaviruso atvejų. Dabar respublikoje galioja nepaprastoji padėtis. Nuo rugpjūčio 1 dienos Lietuvoje galioja privalomo kaukių dėvėjimo režimas viešose uždarose patalpose.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Dar šia tema

  Sostinės Užupyje rastas sprogmuo
  EK atsakas Nausėdai: ES šalys turėtų vengti vidaus sienų uždarymo dėl koronaviruso
  Tegai:
  koronavirusas, egzaminas, matematika

  Svarbiausios temos