22:04 2020 Spalio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1832
 • RUB90.5710
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pranešama, kad konfiskuoti 3 tūkstančius pakelių nelegalių rūkalų. Sulaikyti jų pasiimti atėję trys vyrai

  VILNIUS, rugpjūčio 11 — Sputnik. Pasieniečiai sulaikė per apsauginę tvorą iš Baltarusijos į Lietuvą permestą kontrabandinių cigarečių krovinį. Praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

  Pranešama, kad konfiskuoti 3 tūkstančius pakelių nelegalių rūkalų. Sulaikyti jų pasiimti atėję trys vyrai.

  Pranešama, kad šeštadienį vakare Vilniaus pasienio rinktinės Švenčionių užkardos pasieniečiai, žvalgydami savo atsakomybės ruožą, vaizdo stebėjimo sistema užfiksavo per apsauginę tvorą mėtomas dėžes.

  "VSAT pareigūnai reagavo nedelsiant: link Švenčionių rajono Jančiūnų kaimo buvo nusiųsti patrulių ekipažai, kurie blokavo vietovę, pasitelktas kinologas su tarnybiniu šunimi", — teigiama pranešime.

  Pažymima, kad tris vyrus, kurie Lietuvos pusėje gaudė iš Baltarusijos metamus rūkalus pasieniečiai sučiupo už keliasdešimties metrų nuo sienos. Išaiškėjo, kad tai 18 ir 24-erių Rokiškio gyventojai bei 33 metų jonavietis.

  Pranešime teigiama, kad šalia sulaikytų vyrų rasti 8 ryšuliai, kuriuose buvo 3 tūkst. pakelių cigarečių "Minsk City QS" su Baltarusijos akcizo ženklais.

  Cigarečių pakuotės buvo sudėtus į tvirtus polietileninius maišus, kurie surišti tarpusavyje ir, sumeistravus savadarbes petnešas, pritaikyti nešti ant pečių.

  Pranešama, kad visi trys vyrai po apklausų buvo uždaryti į areštinę. Sekmadienį jiems skirtos kardomosios priemonės rašytiniai pasižadėjimai neišvykti bei dokumentų poėmiai.

  Dėl kontrabandos Vilniaus pasienio rinktinės pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Vyrams už padarytą nusikalstamą veiką gresia piniginė bauda arba laisvės atėmimas iki ketverių metų.

  Dar šia tema

  Klaipėdoje sudegė automobilis, įtariamas padegimas
  Radviliškyje ir Klaipėdoje pro langą ir balkoną iškrito du mažamečiai vaikai
  Tegai:
  Baltarusija, Lietuva, cigarečių kontrabanda, konfiskuotos cigaretės, cigaretės, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)

  Svarbiausios temos