17:56 2020 Rugsėjo 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1787
 • RUB89.9825
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką vairuotojai pradėta administracinės bylos teisena. Už tokį pažeidimą gresia bauda nuo 5200 iki 6000 eurų

  VILNIUS, rugpjūčio 12 — Sputnik. Iš Dieveniškių kilpos važiavusios moters lengvajame automobilyje pasieniečiai aptiko įrengtas slėptuves, o jose — daugiau kaip 2 tūkst. pakelių baltarusiškų cigarečių, rašo Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

  VSAT pareigūnai Šalčininkų rajono Širvių kaimo prieigose, kelyje Dieveniškės – Šalčininkai, patikrino 22 metų Vilniuje gyvenančios merginos ir jos vairuoto lengvojo automobilio "Opel Meriva" dokumentus.

  Ši vieta yra prie išvažiavimo iš vadinamosios Dieveniškių kilpos, iš visų pusių supamos Baltarusijos teritorijos. Čia pasieniečiai atlieka visų keliaujančių asmenų bei transporto priemonių patikrą.

  VSAT pareigūnai jau turėjo informacijos, kad šia transporto priemone gali būti gabenamas neteisėtas krovinys, todėl ji buvo pristatyta į užkardą, kur yra tinkamos patalpos išsamiai apžiūrai.

  Paaiškėjo, kad automobilio dugne bei salone, po galinėmis sėdynėmis, aptiktos išpjautos ir metalinėmis plokštelėmis užmaskuotos ertmės. Iš jų pasieniečiai iš viso ištraukė 2030 pakelių cigarečių "NZ Gold" su baltarusiškomis banderolėmis.

  Dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką vairuotojai pradėta administracinės bylos teisena. Už tokį pažeidimą gresia bauda nuo 5200 iki 6000 eurų. Teismas taip pat gali konfiskuoti ir transporto priemonę, kuria gabentos neteisėtos prekės. Po apklausos merginą pasieniečiai paleido. Ji privalės atvykti į teismą.

  Dar šia tema

  Pasieniečiai sučiupo motociklininką, važiavusį be jokių dokumentų
  Privalomos izoliacijos sąrašą papildė dar 5 šalys, tarp kurių — Lenkija
  VSAT: kontrabandinės cigaretės iš Baltarusijos į Lietuvą atskrido per tvorą
  Tegai:
  cigarečių kontrabanda, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)

  Svarbiausios temos