15:23 2020 Spalio 30
Tiesioginis eteris
 • USD1.1704
 • RUB93.0481
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Taip pat ministrų kabineto posėdyje buvo nustatytas leistinas dalyvių skaičius uždarose erdvėse laikotarpiui nuo rugpjūčio 16 iki 31 dienos

  VILNIUS, rugpjūčio 12 — Sputnik. Lietuvoje nuo rugsėjo 1 dienos bus panaikintas renginių dalyvių skaičiaus apribojimas. Vyriausybė priėmė sprendimą trečiadienį posėdžio metu.

  Rugpjūčio 16–31 dienomis uždarose erdvėse dalyvių skaičius gali būti didinamas iki 600 asmenų. Rugsėjį, net ir panaikinus apribojimus, turi būti laikomasi Valstybės ekstremalių situacijų operacijų centro reikalavimų.

  Rusijos vakcina nuo COVID-19
  © Sputnik / РФПИ и Центр имени Гамалеи

  Vyriausybės posėdyje taip pat buvo nuspręsta netaikyti draudimo atvykti į Lietuvos Respubliką sporto medicinos personalo darbuotojams. Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija nurodo, kad tai siejama su netrukus prasidėsiančiais sporto šakų sezonais, o komandos vyksta kartu su gydytojais.

  Lietuvoje karantinas buvo panaikintas birželio 17 dieną. Tačiau respublikoje veikia nepaprastoji padėtis dėl koronaviruso ir liko tam tikrų apribojimų. Nuo rugpjūčio Vyriausybė taip pat nusprendė grįžti prie privalomo kaukių dėvėjimo viešose vietose, tokiose kaip viešasis transportas, uždaros prekybos vietos ir masiniai renginiai.

  Naujausiais duomenimis, Lietuvoje užfiksuota daugiau kaip 2 300 COVID-19 atvejų, 1 683 žmonės pasveiko, 81 pacientas mirė.

  Kovo 11 d. Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje jau nustatyta daugiau kaip 20,1 milijono infekcijos atvejų, mirė daugiau kaip 736 tūkst. žmonių.

  Su COVID-19 susiję ribojimai nuo 2020 m. birželio 17 d.
  © Sputnik
  Su COVID-19 susiję ribojimai nuo 2020 m. birželio 17 d.
  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Dar šia tema

  Mokslininkas papasakojo apie žmones, kuriems koronavirusas nedaro poveikio
  Tyrimo metu atskleista, kad vaikų mirtys nuo koronaviruso labai retos
  "Rusijos vakcina nuo koronaviruso: paprasta, kaip ir viskas, kas genialu
  Kultūros renginiai Vilniuje rugpjūtį
  Kaune vykusiame renginyje sąlytį galėjo turėti apie tūkstantis žmonių
  Tegai:
  renginiai, Vyriausybė, koronavirusas, Lietuva

  Svarbiausios temos