17:18 2020 Rugsėjo 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1692
 • RUB89.7875
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Draudimas galioja 10 metų. Šis sprendimas priimtas gavus informacijos apie su "Hezbollah" siejamų asmenų veiklą, "keliančią grėsmę Lietuvos nacionalinio saugumo interesams"

  VILNIUS, rugpjūčio 13 — Sputnik. Su organizacija "Hezbollah" siejamiems asmenims uždrausta atvykti į Lietuvą, pranešė Užsienio reikalų ministerijos spaudos tarnyba.

  "Įvertinę mūsų turimą ir partnerių pateiktą informaciją, galime konstatuoti, kad "Hezbollah" — tai teroristiniais principais veikianti organizacija, kelianti grėsmę daugelio pasaulio šalių, taip pat ir Lietuvos, saugumui. Solidarizuojamės su JAV, Vokietija, Jungtine Karalyste, Nyderlandais ir kitomis panašią poziciją priėmusiomis šalimis", — sakė užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.

  Taip pat ministras pridūrė, kad Lietuva vertina sėkmingą šalies ir Izraelio nacionalinio saugumo institucijų bendradarbiavimą ir padėkojo už svarbų indėlį siekiant užtikrinti piliečių saugumą.

  Draudimas galioja 10 metų. Lietuvos Respublikos Migracijos departamentas šį sprendimą priėmė gavus informacijos apie su "Hezbollah" siejamų asmenų veiklą, "keliančią grėsmę Lietuvos nacionalinio saugumo interesams".

  "Norime pabrėžti, kad palaikome taikius Libano gyventojus ir jų siekį šalyje įgyvendinti šiuo metu ypač reikalingas reformas", — pažymėjo Linkevičius.

  Anksčiau reaguojant į rugpjūčio 4 dienos sprogimus Beirute, Lietuva skyrė 50 tūkst. eurų humanitarinę paramą Libanui.

  Dar šia tema

  Žiniasklaida: Beirute, sprogimo vietoje uoste, liko 43 metrų gylio krateris  
  Astronautas iš TKS nufotografavo nuo sprogimo nukentėjusį Beirutą
  Ekspertas neatmetė išorinių pajėgų poveikio sprogimo Beirute metu
  Tegai:
  Linas Linkevičius, Lietuvos respublikos užsienio reikalų ministėrija (URM)

  Svarbiausios temos