00:21 2020 Rugsėjo 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1645
 • RUB89.8713
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Pranešama, kad dėl konkretaus posėdžio laiko bus informuota atskirai ir sąrašas bus atnaujintas po atitinkamo Vyriausybės nutarimo priėmimo

  VILNIUS, rugpjūčio 14 — Sputnik. Šiandien nebus atnaujintas labiausiai koronaviruso infekcijos paveiktų šalių sąrašas, kuris įsigaliotų pirmadienį, rugpjūčio 17 dieną, praneša Sveikatos apsaugos ministerija.

  "Reaguodama į tai, kad pagal epidemiologinius rodiklius didelė dalis Europos Sąjungos šalių patektų į labiausiai koronaviruso infekcijos (COVID-19 ligos) paveiktų šalių sąrašą, pirmadienį  į neeilinį posėdį susirinksianti Vyriausybė spręs dėl nutarimo nuostatų pakeitimo šiuo klausimu", — teigiama pranešime.

  Pranešama, kad dėl konkretaus posėdžio laiko bus informuota atskirai ir sąrašas bus atnaujintas po atitinkamo Vyriausybės nutarimo priėmimo.

  Pažymima, kad iki atskiro Vyriausybės sprendimo grįžtantiems ir atvykstantiems į Lietuvą žmonėms bus aktualūs rugpjūčio 7 dienos valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo sprendimai.

  Užsienio šalių piliečiams, atvykstantiems iš šalių, kur sergamumo rodiklis viršija 16, privaloma 14 dienų izoliacija. Atvykusiems iš trečiųjų šalių, kurios įtrauktos į paveiktų šalių sąrašą, — privaloma ir izoliacija, ir tyrimas dėl koronaviruso infekcijos.

  Respublikoje buvo užregistruoti 2330 atvejai, pasveiko 1689 žmonės, mirė 81 pacientas.

  Pastaruoju metu Lietuvoje blogėja epidemiologinė padėtis, padaugėjo koronaviruso atvejų. Dabar respublikoje galioja nepaprastoji padėtis. Nuo rugpjūčio 1 dienos Lietuvoje galioja privalomo kaukių dėvėjimo režimas viešose uždarose patalpose.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Dar šia tema

  Ekonomikos skatinimo plano įgyvendinimo priemonėse ir toliau pastebimas stabilumas
  Pratęsta ES vidaus sienos kontrolė jūrų bei oro uostuose
  Tegai:
  koronavirusas, Lietuva

  Svarbiausios temos