12:53 2020 Rugsėjo 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Įtariama, kad Vaclovas Andrulis pareikalavo iš kito asmens 10 tūkstančių eurų kyšio už palankumą vykdant vieno iš savivaldybės miestelių viešųjų erdvių sutvarkymo projektą

  VILNIUS, rugpjūčio 14 — Sputnik. Teismas nagrinės baudžiamąją bylą, kurioje kyšininkavimu kaltinamas Kelmės rajono savivaldybės meras Vaclovas Andrulis, praneša Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT).

  Ikiteisminį tyrimą šioje byloje atliko STT Šiaulių valdybos pareigūnai.

  Ikiteisminio tyrimo metu STT pareigūnai nustatė, kad Kelmės rajono savivaldybės meras galimai pareikalavo iš kito asmens 10 tūkstančių eurų kyšio už palankumą vykdant vieno iš minėtos savivaldybės miestelių viešųjų erdvių sutvarkymo projektą.

  Andrulis STT pareigūnų buvo sulaikytas šių metų gegužės 19 dieną, kai iš projektą įgyvendinančios bendrovės direktoriaus priėmė dalį galimai reikalauto kyšio — 5 tūkstančius eurų.

  Ikiteisminiam tyrimui vadovavusio Šiaulių apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroro Andrej Mirnyj teigimu, kaltinamasis savo kaltę pripažįsta. Prokuratūros prašymu gegužės 21 dieną Šiaulių apylinkės teismas Andrulį yra nušalinęs nuo mero pareigų 6 mėnesiams.

  Baudžiamasis kodeksas už kyšininkavimą numato baudą arba areštą, arba laisvės atėmimą iki penkerių metų.

  Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Šiaulių apylinkės teismo Kelmės rūmams.

  Dar šia tema

  Sulaikytas kyšininkavimu įtariamas Kelmės rajono savivaldybės meras
  Už kyšininkavimą nuteisti medicinos įstaigų darbuotojai
  Už kyšininkavimą nuteistas aplinkos apsaugos inspekcijos darbuotojas
  Tegai:
  Lietuva, kyšininkavimas

  Svarbiausios temos