10:14 2020 Rugsėjo 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pranešama, kad bendra kompensacijos suma siekia 2,68 mln. eurų kompensacinių išmokų ir toliau daugiausia prašoma elektriniams paspirtukams ir paprastiems dviračiams

  VILNIUS, rugpjūčio 17 — Sputnik. Per 3 mėnesius nuo kvietimo pradžios už seno ir taršaus automobilio sunaikinimą, įsigyjant paspirtuką, dviratį, motociklą, mopedą ar viešojo transporto bilietą, Aplinkos projektų valdymo agentūra sulaukė daugiau kaip 3000 prašymų, praneša Aplinkos ministerija.

  Pranešama, kad bendra kompensacijos suma siekia 2,68 mln. eurų kompensacinių išmokų ir toliau daugiausia prašoma elektriniams paspirtukams ir paprastiems dviračiams.

  Pažymima, kad iš Klimato kaitos programos lėšų šiai priemonei skirta 5 mln. eurų. Šie prašymai bus priimami, kol pakaks lėšų, bet ne ilgiau kaip iki 2021 metų vasario 1 dienos, juos galima teikti tik elektroniniu būdu per informacinę sistemą APVIS.

  Pabrėžiama, kad kompensacijos dydis apskaičiuojamas pagal faktiškai patirtas išlaidas, neviršijant priemonei nustatytų maksimalių sumų ir bendros 1 tūkst. eurų kompensacijos sumos.

  Taip pat nustatytus kriterijus atitikusio sunaikinto taršaus automobilio savininkas gali gauti iki 310 eurų kompensaciją už metinį viešojo transporto bilietą, iki 400 eurų — už paprastą dviratį arba elektrinį paspirtuką, iki 700 eurų — už elektrinį dviratį, iki 1 tūkst. eurų — už elektrinį mopedą ar elektrinį motociklą.

  Dar šia tema

  Klausos negalią turintiems žmonės kompensuos pažangesnius klausos aparatus
  "Tele2" kompensuos skambučius į Baltarusiją
  Tegai:
  kompensacija, dviratis

  Svarbiausios temos