04:57 2020 Rugsėjo 30
Tiesioginis eteris
 • USD1.1702
 • RUB92.1625
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pasieniečiai, patikrinę informaciją duomenų bazėje, nustatė, kad šio vilkiko kaip, įtariama, vogto paiešką 2018-ųjų rugsėjį paskelbė Lenkijos pareigūnai

  VILNIUS, rugpjūčio 17 — Sputnik. Kalvarijos pasieniečiai sulaikė Lenkijoje, įtariama, vogtą vilkiką, kurį vairavo lietuvis, rašo Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

  Penktadienį VSAT pasieniečiai kelyje Suvalkai–Marijampolė, ties Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimu, patikrinti sustabdė į Lietuvą iš Lenkijos ką tik įvažiavusį vilkiką "DAF" ir puspriekabę "Krone". Pastaroji buvo pažymėta angliškais registracijos numeriais.

  Lenkijoje registruotą 2008-ųjų laidos sunkiasvorę transporto priemonę vairavo 61-erių Telšių rajono gyventojas. Patikros metu vyro pateikti asmens dokumentai buvo nepriekaištingi, tačiau VSAT pareigūnams įtarimų sukėlė vilkikas.

  Pasieniečiai, patikrinę informaciją duomenų bazėje, nustatė, kad šio vilkiko kaip, įtariama, vogto paiešką 2018-ųjų rugsėjį paskelbė Lenkijos pareigūnai.

  Dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo arba realizavimo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

  Lietuvis buvo apklaustas kaip liudytojas ir paleistas. Vilkikas saugomas Kalvarijos pasienio užkardoje, o puspriekabė perduota jos savininkams, krovinių pervežimais užsiimančios įmonės atstovams.

  Dar šia tema

  Valstybės sienos apsaugai bus pasitelkiami Lietuvos šaulių sąjungos nariai
  Vilniaus oro uoste pasieniečiai sučiupo du teisėsaugos vengusius lietuvius
  Pratęsta ES vidaus sienos kontrolė jūrų bei oro uostuose
  Tegai:
  vilkikas, Lietuva, Lenkija, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)

  Svarbiausios temos