18:21 2020 Rugsėjo 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1645
 • RUB89.8713
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnai nustatė, kad taurusis elnias sumedžiotas draudžiamu medžioti laiku

  VILNIUS, rugpjūčio 18 — Sputnik. Penktadienio naktį Šalčininkų aplinkosaugininkams pranešta, kad policijos pareigūnai patikrino šalikelėje stovintį automobilį ir priekaboje rado negyvą tauriojo elnio patiną. Apie tai pranešė Aplinkos apsaugos departamentas.

  Nedelsdami į vietą nuvykę aplinkosaugininkai nustatė, kad taurusis elnias sumedžiotas draudžiamu medžioti laiku.

  Kaip teigė sulaikytas asmuo, vienas medžiotojų iš bokštelio paleido šūvį ne į suplanuotą sumedžioti šerną, o į tauriojo elnio patiną. Vėliau gyvūną pakrovė į automobilinę priekabą ir gabeno doroti.

  Šalčininkų aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnai išaiškino, kad tauriojo elnio patinas sumedžiotas prieš pat vidurnaktį viename Rūdninkų girios medžioklės ploto vienete. Asmuo, kuris įvykdė aplinkosauginį pažeidimą, buvo nustatytas, pradėtas tyrimas.

  Iš asmens paimtas graižtvinis šautuvas su optiniu taikikliu, transporto priemonė su priekaba, kurioje buvo gabentas taurusis elnias. Taip pat paimtas medžioklės bilietas.

  Už tokio pobūdžio administracinį nusižengimą pažeidėjui gresia bauda nuo 800 iki 1800 eurų, o už neteisėtai sumedžiotą tauriojo elnio patiną teks atlyginti žalą aplinkai, kuri siekia 6099,21 eurų.

  Dar šia tema

  Aplinkos ministerija paskelbė Klaipėdos uoste įvykusio incidento detales
  Medžiotojų būrelio nariai bus nubausti už neteisėtai sumedžiotą briedį
  Tegai:
  brakonieriai, Aplinkos apsaugos departamentas, medžiotojas

  Svarbiausios temos