00:49 2020 Rugsėjo 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1692
 • RUB89.7875
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Baltarusijos prezidento rinkimai ir įvykiai po jų (344)

  Visiems dalyviams rekomenduojama turėti kaukes ir vienkartines pirštines, kad būtų užtikrintas saugumas dėl COVID-19 infekcijos

  VILNIUS, rugpjūčio 18 — Sputnik. Vidaus reikalų ministerijoje įvyko susitikimas su "Laisvės kelio" organizatoriais, susitikimo metu aptarti renginio organizavimo ir dalyvių saugumo užtikrinimo klausimai. Apie tai pranešė ministerijos spaudos tarnyba.

  Renginio metu policija laikinai apribos transporto judėjimą tose vietose, kur eismas vyksta viena kelio juosta, taip pat renginyje budės greitosios pagalbos gydytojai.

  Protestai Minske
  © Sputnik/ Виктор Толочко.

  "Laisvės kelio" dalyviams, kurie bus pasienio ruožo teritorijoje, priminta, kad su savimi būtina turėti asmens dokumentus.

  Taip pat rekomenduojama visiems dalyviams turėti kaukes ir vienkartines pirštines, kad būtų užtikrintas saugumas dėl COVID-19 infekcijos.

  "Laisvės kelio" renginio organizatoriai skaičiuoja, kad norinčiųjų prisijungti prie gyvosios grandinės ir palaikyti protestuojančius baltarusius užsiregistravo daugiau nei 34 tūkstančiai Lietuvos piliečių.

  Rugpjūčio 23-iąją, 19:00, į "Laisvės kelią" stoti kviečiami visi, neabejingi šių dienų įvykiams kaimyninėje Baltarusijoje. Gyvosios grandinės pradžia numatyta Katedros aikštėje, Vilniuje, o pabaiga — prie Baltarusijos pasienio, Medininkų kontrolės punkto. Laisvės kelias turėtų tęstis iki Medininkų memorialo.

  Temos:
  Baltarusijos prezidento rinkimai ir įvykiai po jų (344)

  Dar šia tema

  Linkevičius paragino politiškai izoliuoti Baltarusiją
  Lietuva pranešė apie Vokietijos bandymus susisiekti su Lukašenka diplomatiniais kanalais
  Politologas: ES politinės jėgos prisideda prie situacijos Baltarusijoje komplikavimo
  Tegai:
  prezidento rinkimai, Baltarusija, Lietuva

  Svarbiausios temos