17:27 2020 Rugsėjo 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1692
 • RUB89.7875
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Kaip pareiškė prezidentas Gitanas Nausėda, situacija pradeda panašėti į buvusią balandį, kai šalyje buvo įvestas karantinas

  VILNIUS, rugpjūčio 19 — Sputnik. Lietuvoje per parą nustatyti 23 nauji koronavirusinės infekcijos atvejai, praneša Sveikatos apsaugos ministerija.

  Vilnius
  © Sputnik/ Владислав Адамовский.

  Trečiadienio ryto duomenimis, per visą laikotarpį respublikoje buvo patvirtinti 2496 COVID-19 atvejai. 1739 piliečiai pasveiko, 81 pacientas mirė.

  Dabar izoliacijoje — ne tik su nustatytu koronavirusu, bet ir dėl kontakto su sergančiais, taip pat dėl ​​atvažiavimo iš koronaviruso paveiktų šalių — yra 3 062 žmonės.

  Iš viso nuo birželio 1 d. Lietuvoje užregistruoti 158 įvežtiniai COVID-19 atvejai.

  Prieš kelias dienas respublikoje prasidėjo pastebimas susirgimo infekcija padidėjimas. Prezidentas Gitanas Nausėda pareiškė, padėtis pradeda panašėti į buvusią balandį, kai šalyje buvo įvestas karantinas.

  Pasak Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Sveikatos vadybos katedros profesoriaus Mindaugo Stankūno, pirmoji koronaviruso banga niekada nesibaigė Lietuvoje, o dabar galima kalbėti apie antrąjį piką. Taip pat, pasak mokslininko, respublikoje nebus antrosios COVID-19 bangos, tačiau galimi dar keli pikai.

  Kovo 11 d. Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje nustatyta daugiau nei 21,7 mln. užkrato atvejų, daugiau nei 771 tūkst. žmonių mirė.

  Rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos
  © Sputnik /
  Rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos
  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Dar šia tema

  "Kolektyvinis imunitetas nepadės". Įvardytas būdas sustabdyti COVID-19  
  Vilniuje pagerbtas Uhano gydytojas, kuris pirmas pranešė apie COVID-19 grėsmę
  Pranešama, kad visi atsitiktine tvarka patikrinti asmenys laikėsi izoliacijos
  Tegai:
  Lietuva, koronavirusas

  Svarbiausios temos