02:51 2020 Rugsėjo 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB89.1439
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Informuojama, kad dėl darbuotojų saviizoliacijos Babtų pašto aptarnavimo teritorijoje gali šiek tiek vėluoti siuntų ir korespondencijos, socialinių išmokų pristatymas

  VILNIUS, rugpjūčio 19 — Sputnik. Trečiadienį Babtų pašto skyriaus laiškininkui patvirtinta COVID-19, rašo AB Lietuvos paštas.

  Nuo praėjusio penktadienio darbuotojas saviizoliuojasi po kontakto su artimu žmogumi, kuriam nustatytas virusas. Visi darbuotojai, kurie turėjo su laiškininku kontaktą, taip pat saviizoliuojasi. Pašto skyrius laikinai uždaromas, patalpos dezinfekuojamos.

  "Visuose Lietuvos pašto skyriuose laikomasi apsaugos priemonių — darbuotojai dėvi apsaugines kaukes, klientų aptarnavimo langeliai apsaugoti specialiomis pertvaromis, patalpos reguliariai dezinfekuojamos ir vėdinamos. Deja, nei vienas nesame apsaugotas nuo šio viruso", — sakė Lietuvos pašto atstovė Gintarė Kitovė.  

  Informuojama, kad dėl darbuotojų saviizoliacijos Babtų pašto aptarnavimo teritorijoje gali šiek tiek vėluoti siuntų ir korespondencijos, socialinių išmokų pristatymas.

  Pranešama, kad COVID-19 taip pat nustatyta ir Kupiškio pašto skyriaus darbuotojui, tačiau atostogų metu — darbuotojas pašto skyriuje nedirbo, neturėjo kontakto su kolegomis, todėl pašto skyrius veikia įprastai.

  Prieš kelias dienas respublikoje prasidėjo pastebimas infekcijos atvejų išaugimas. Prezidentas Gitanas Nausėda pareiškė, kad padėtis pradeda panašėti į buvusią balandį, kai šalyje buvo įvestas karantinas.

  Pasak Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Sveikatos vadybos katedros profesoriaus Mindaugo Stankūno, pirmoji koronaviruso banga niekada nesibaigė Lietuvoje, o dabar galima kalbėti apie antrąjį piką. Taip pat, pasak mokslininko, respublikoje nebus antrosios COVID-19 bangos, tačiau galimi dar keli pikai.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Dar šia tema

  SAM: didesni atlyginimai medikams už COVID-19: pervestos lėšos už birželį
  Pranešama, kad visi atsitiktine tvarka patikrinti asmenys laikėsi izoliacijos
  NVSC atskleidė naujų COVID-19 atvejų Lietuvoje detales
  Tegai:
  koronavirusas, Lietuvos paštas

  Svarbiausios temos