20:06 2020 Rugsėjo 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1692
 • RUB89.7875
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką vairuotojui pradėta administracinės bylos teisena

  VILNIUS, rugpjūčio 19 — Sputnik. Prie sienos su Baltarusija pasieniečiai sulaikė Vilniaus gyventoją, kuris lengvajame automobilyje įrengtoje slėptuvėje gabeno 2 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių. Apie tai pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

  Pirmadienį VSAT pareigūnai Šalčininkų rajono Širvių kaimo prieigose, kelyje Dieveniškės–Šalčininkai, patikrino 50-mečio Vilniaus gyventojo vairuojamo automobilio "Kia Cerato" dokumentus.

  Pasieniečiams kilus įtarimų, kad automobiliu gali būti gabenamas nelegalus krovinys, nuspręsta automobilį patikrinti G. Žagunio užkardoje, kur yra išsamiai apžiūrai reikalinga patalpa bei įranga.

  Atlikus 2004 metų laidos transporto priemonės patikrinimą nustatyta, kad automobilio dugne yra įrengta slėptuvė, į kurią patenkama nuėmus galinį automobilio bamperį. Iš slaptavietės pasieniečiai ištraukė 2000 pakelių cigarečių "NZ Gold" su Baltarusijos banderolėmis.

  Dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką vairuotojui pradėta administracinės bylos teisena. Už tokį pažeidimą gresia bauda nuo 5200 iki 6000 eurų. Teismas taip pat gali konfiskuoti ir transporto priemonę, kuria gabentos neteisėtos prekės.

  Dar šia tema

  Pratęsta ES vidaus sienos kontrolė jūrų bei oro uostuose
  Pasieniečiai sustabdytame automobilyje aptiko 2 tūkst. pakelių cigarečių
  Pasieniečiai sulaikė dvejus metus Lenkijos pareigūnų ieškotą vilkiką
  Tegai:
  cigarečių kontrabanda, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)

  Svarbiausios temos