10:16 2020 Rugsėjo 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Mišių dalyviai, išskyrus dvasininkus, turėtų vengti fizinio kontakto su relikvijomis ir kitais asmenimis, nespausti vieni kitiems rankos

  VILNIUS, rugpjūčio 21 — Sputnik. Reaguodama į koronaviruso infekcijos protrūkius žmonių susibūrimo vietose Sveikatos apsaugos ministerija skelbia rekomendacijas maldos namams.

  Apeigų dalyviams SAM rekomenduoja dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones ir laikytis mažiausiai vieno metro atstumo vieniems nuo kitų.

  Apsauginės veido kaukės nebūtinos Mišias aukojančiam kunigui ir neįgaliesiems, tačiau pastariesiems rekomenduojama užsidėti veido skydelį.

  Šv. Komuniją rekomenduojama dalinti į rankas, o švęstam vandeniui skirtus indus laikyti tuščius.

  Mišių dalyviai, išskyrus dvasininkus ar kitus maldos namų tarnautojus, turėtų vengti fizinio kontakto su relikvijomis ir kitais asmenimis, nespausti vieni kitiems rankos.

  Penktadienio ryto duomenimis, per visą laikotarpį respublikoje buvo patvirtinti 2564 COVID-19 atvejai. 1755 piliečiai pasveiko, 83 pacientai mirė.

  Nuo rugpjūčio 21 dienos tiek lauko, tiek vidaus kavinėse privaloma dėvėti kaukes ar kitas veido apsaugos priemones bei laikytis saugaus atstumo.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Dar šia tema

  Patvirtinta 82 mirtis nuo COVID-19
  Įvardytas COVID-19 vakcinos šalutinis poveikis
  Medicinos mokslų daktaras: draudžiama vartoti alkoholį prieš vakcinaciją nuo COVID-19
  Paaiškėjo, kam dabar rekomenduojama Rusijos vakcina nuo COVID-19
  Tegai:
  koronavirusas

  Svarbiausios temos