22:05 2020 Rugsėjo 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB89.1439
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Pirmadienio duomenimis, bendras COVID-19 atvejų skaičiaus Lietuvoje šiuo metu siekia 2673, mirčių skaičius padidėjo iki 85

  VILNIUS, rugpjūčio 24 — Sputnik. Lietuvoje patvirtinti 38 nauji koronaviruso atvejai, praneša Sveikatos apsaugos ministerija.

  Bendras per visą epidemijos laikotarpį nustatytų užsikrėtusiųjų skaičius siekia 2673, 1766 piliečiai pasveiko.

  Pirmadienį Sveikatos apsaugos ministerija pranešė apie dar vieną mirties nuo koronoviruso atvejį. Taigi, mirčių nuo naujojo viruso skaičius padidėjo iki 85.

  Rankų dezinfekavimo priemonė, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Варвара Гертье

  Šiuo metu izoliuojasi — ne tik su nustatytu koronavirusu, bet ir dėl kontakto su sergančiais, taip pat dėl ​​atvažiavimo iš koronaviruso paveiktų šalių — 3320 žmonės.

  Iš viso nuo birželio 1 dienos Lietuvoje užregistruoti 159 įvežtiniai COVID-19 atvejai.

  Nuo rugpjūčio 17 d. iki rugpjūčio 23 d. imtinai, Ignalinos, Prienų, Kupiškio, Kauno, Šalčininkų, Vilniaus rajonų, taip pat Kauno, Visagino, Panevėžio, Klaipėdos miestų gyventojams buvo intensyviau atliekami tyrimai dėl koronaviruso infekcijos. Šiose 10 savivaldybių fiksuojamas didesnis sergamumas COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) negu kitose Lietuvos savivaldybėse.

  Respublikoje pastebimai išaugo infekcijos atvejų. Prezidentas Gitanas Nausėda pareiškė, kad padėtis pradeda panašėti į buvusią balandį, kai šalyje buvo įvestas karantinas.

  Pasak Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Sveikatos vadybos katedros profesoriaus Mindaugo Stankūno, pirmoji koronaviruso banga niekada nesibaigė Lietuvoje, o dabar galima kalbėti apie antrąjį piką. Taip pat, pasak mokslininko, respublikoje nebus antrosios COVID-19 bangos, tačiau galimi dar keli pikai.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Dar šia tema

  Medicinos mokslų daktaras: draudžiama vartoti alkoholį prieš vakcinaciją nuo COVID-19
  Mirtingumas Švedijoje siekia rekordus — ten nebuvo įvestas karantinas dėl COVID
  Tegai:
  Lietuva, COVID-19

  Svarbiausios temos