01:36 2021 Gegužės 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.2170
 • RUB89.9947
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  VSAT duomenimis, vairuotojas po apklausos paleistas, jis vilkiku su tuščia puspriekabe išvyko į Baltarusiją

  VILNIUS, rugpjūčio 24 — Sputnik. Šalčininkų punkte pasieniečiai sulaikė iš Lietuvos gabentą mikroautobusą "Mercedes Benz Sprinter", kurio austriškas registracijos liudijimas, įtariama, yra visiška klastotė. Mikroautobusas į Baltarusiją buvo vežamas vilkiko puspriekabėje. Apie tai pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

  Sekmadienį VSAT pareigūnai Šalčininkų pasienio kontrolės punkte tikrino į Baltarusiją vykusį Nyderlanduose registruotą vilkiką "DAF" ir puspriekabę "Krone SDR27". Pastaroji buvo pažymėta lietuviškais registracijos numeriais.

  Vilkiką vairavo 39-erių Baltarusijos pilietis. Jo pateikti asmens bei vilkiko su puspriekabe dokumentai buvo tvarkingi. VSAT pareigūnams įtarimų sukėlė puspriekabėje gabento mikroautobuso "Mercedes Benz Sprinter" be valstybinių numerių austriškas registracijos liudijimas.

  Pasieniečiai nustatė, kad šis dokumentas yra, galimai, klastotė.

  Dėl transporto priemonės dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu Varėnos pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tokį nusikaltimą gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 3 metų.

  Vairuotojas po apklausos paleistas, jis vilkiku su tuščia puspriekabe išvyko į Baltarusiją. Mikroautobusas saugomas Kabelių pasienio užkardoje.

  Dar šia tema

  Pratęsta ES vidaus sienos kontrolė jūrų bei oro uostuose
  Pasieniečiai sulaikė dvejus metus Lenkijos pareigūnų ieškotą vilkiką
  Pasieniečiai sulaikė kaunietį, vežusį 3500 pakelių kontrabandinių cigarečių
  Tegai:
  dokumentų klastojimas, mikroautobusas, vilkikas, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)

  Svarbiausios temos